Bitcoin SV (BSV) 3 Temel Faktör Nedeniyle Düşebilir

Bitcoin SV (BSV), küresel bir ekonomik ve sağlık krizinin ortasında oldukça iyi durdu. Piyasa değerine göre beşinci en büyük kripto para birimi, yıllık bir zaman diliminde yüzde 90 arttı, önceden programlanmış bir tedarik oranı indirimi geçirdi ve temel teknik destek seviyelerini koruyarak orta vadeli yükseliş eğilimini koruyor.

Nisan ayının ilk iki haftasında Bitcoin SV, 141-209 $ aralığında işlem gördü. Ve şimdi, günlük grafiğin Bollinger Bantları (BB) okumalarına göre, aralık 167-212 $ ‘a düştü. BB, bir varlığın oynaklığını iki standart sapması arasındaki boşluğa bakarak ölçer. Boşluk ne kadar fazla olursa, uçuculuk da o kadar yüksek olur.

Ancak sıkılaştığında, varlığın daha sıkı bir ticaret aralığında işlem yaptığı anlamına gelir. Bu eğilim tipik olarak bir fiyat artışına yol açar.

Varlığın daha istikrarlı olduğunu gösterdiğinden, az miktarda oynaklık genellikle iyi bir haberdir.

Bitcoin SV’nin aşağıya doğru yönelme olasılığı, zayıf pazar temelleri nedeniyle daha yüksektir. Ağının karma oranı – madencilerin performansının ölçüsü – ödül yarıya indirildikten sonra önemli ölçüde düştü. Bitcoin SV blok zincirinin azalan arzının madencilerin karlarına zarar verdiğini ve daha iyi geri dönüşler için blok zincirlerini değiştirmelerini istediğini gösteriyor.

Böyle bir senaryo Bitcoin SV’nin blockchain güvenliğini zayıflatır; daha az madenci ağı daha merkezi ve saldırılara açık hale getiriyor – BSV için düşüş işareti.

Bitcoin SV’nin düşük ticaret hacmi nedeniyle fiyat dökümü geçirme olasılığı daha da artmaktadır. Bu, trader’ların pazarın dışında kaldıklarının bir işaretidir ve bununla birlikte, fiyat yükseliyor ve net bir farklılık gösteriyor.

Bu, Bitcoin SV’yi daha keskin düşüşlere maruz kalma riskiyle karşı karşıya bırakıyor.
Son olarak, Bitcoin SV, kar alma nedeniyle sert düşebilir. Yıllık cazip kazançların üzerinde oturan en iyi kripto varlıkları arasında yer alıyor. Coronavirus zamanlarında nakit likiditesini arttırmanın ideal bir yolu.

Kripto Haberleri için Abone Ol

Bitcoin haberleri, Altcoin, Blockchain ve son dakika güncel haberler'e abone olun!

1 YORUM

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin

Son Eklenen Haberler

Okex’den 15 Usdt Kazandıran Kampanya Okex Kayıt Ol...

0
24 Ağustos günü duyurduğumuz OKEx kampanyamızda ilk aşama geride kaldı arkadaşlar. İlk 10 gün boyunca tüm şartları eksiksiz yerine getiren kişilerin ödülleri de sırasıyla...

OKEX Kullanım Rehberi