Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

Bitcoin Tarihi Zirveye Mi Hazırlanıyor Büyük Haraket Yakında Geliyor Mu?

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
 Bitcoin Tarihi Zirveye Mi Hazırlanıyor Büyük Haraket Yakında Geliyor Mu?
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı

Bitcoin Fiyat Analizi

Geçen Perşembe günü, Bitcoin, aşağıdaki 4 saatlik grafikte görülebileceği gibi, aynı haftanın ikincisi olan bir üçgen paterni çıkardı. Patlama, 400 $ ‘lık bir fiyat kazancı başlattı ve 9000 $’ lık gösterge seviyesini geçti.

Geçtiğimiz iki gün boyunca, 9K $ işaretinin üzerine çıktıktan sonra, Bitcoin ticaretinin 9000 $ ile 9200 $ arasında sıkı bir aralıkta olduğunu gördük.

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

Wall Street ve küresel pazarlar son iki günlük ticarette% 5 daha fazla çökerken, Bitcoin piyasalarla olan son korelasyonunu başarıyla ayırdı ve şimdi tüm gözler birincil kripto para biriminde – Bitcoin Gold gibi gerçek bir güvenli cennet mi? değil?

Grafiklere geri dönelim: RSI göstergesinin 50 civarında konsolidasyonu ile birlikte , son zamanlarda azalan işlem hacmi, büyük bir hareketin geleceğini öngörüyor.

Gelen hareketin yükseliş ya da düşüş yönünde olup olmayacağını söylemek için henüz erken; ancak, 9200 doların üzerinde veya 9000 doların altında bir kırılmanın Bitcoin fiyatı için kısa vadeye karar vermesi muhtemeldir.

Toplam Piyasa Değeri: 263,7 milyar dolar

Bitcoin Piyasa Değeri: 166.7 milyar dolar

BTC Dominans Endeksi:% 63.2

* CoinGecko’dan veriler

İzlenecek Temel Seviyeler ve Sonraki Olası Hedefler

– Destek / Direnç seviyeleri: Yukarıda belirtildiği gibi, Bitcoin 9000 dolar ile 9200 dolar arasında işlem görüyor.

Yukarıdan, ilk direnç seviyesi 9200 $. Ayrıca, günlük grafikte işaretlenen bir orta vadeli azalan trend çizgisi ile birlikte 50 günlük hareketli ortalama çizgi (pembe, ~ 9310 $) olan 9300 dolar. Son ikisinin parçalanması durumunda, bir sonraki direnç 9400 dolar ve 9600 dolar.

Aşağıdan, ilk destek seviyesi 9000 dolar. Daha aşağıda 8800 $ ve 8700 $ yer almaktadır, bu da 200 günlük hareketli ortalama çizgisidir (aşağıdaki günlük grafikte açık yeşil olarak işaretlenmiştir). Bir sonraki destek, 8500 $ destek seviyesinden önce 8650 $ ‘da (geçen haftanın en düşük seviyesi) yatmaktadır.

– RSI Göstergesi: Yukarıda belirtildiği gibi, momentum göstergesi 50 kritik seviyede sıkışmıştır. Bu, düşüş eğilimi ile yükseliş momentumu arasında bir dönüm noktası.

– İşlem hacmi: Yukarıda tartışıldığı gibi, işlem hacmi düşüyor ve olası bir yükseliş hareketi olduğunu gösteriyor.

BTC / USD BitStamp 4 Saatlik Grafik

BTC / USD BitStamp 1 Günlük Grafik

 

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yazı İçi Benzer Yazı Altı Reklam Alanı
Yorum Yap