Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

Bitfinex Suçlamalarla Karşı Karşıya!

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
 Bitfinex Suçlamalarla Karşı Karşıya!
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı

NY eyalet Yüksek Mahkemesinin Temyiz Bölümü, şirketin bağlantının ( USDT ) bir güvenlik veya geleneksel bir mal olmadığı iddiasını ortaya koyduktan sonra Perşembe günü temyiz başvurusunu geçersiz kıldı .

Geçen yıl Nisan ayında, New York savcıları Bitfinex’in birbirine karışan 850 milyon dolarlık müşteri ve şirket fonunu kaybettiğini iddia ettiler. Suçlamalar, NYAG ve New York Başsavcısı Letitia James’den gelen suçlamalardan kaynaklandı.

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

Son zamanlarda dava NY Eyalet Yüksek Mahkemesi Temyiz Bölümü tarafından dinlendi ve şirket, tether’in ( USDT ) bir tür emtia veya güvenlik olmadığını iddia etmeye çalıştı . Eğer, tether bir mal veya güvenlik olmasaydı, mahkeme ve NYAG ilgili şirketler üzerinde sıfır yargı yetkisine sahip olurdu.

Ayrıca, Bitfinex, şirket ABD merkezli bir firma olmadığından NY yargı yetkisinin de geçerli olmayacağını iddia etmeye çalıştı. NYAG, Bitfinex’in Tether şirketine bağlı belgeleri teslim ederek şeffaflık göstermesini istedi.

Temyiz mahkemesinde kullanılan yargılama argümanlarıyla Bitfinex, NY yetkililerinin belgeler üzerinde yetkisi olmadığını iddia etti. Ancak, temyiz mahkemesi yargı yetkisine karşı çıkan iddiaları reddettiği için, Bitfinex’in New York Eyaletinden kaynaklanan iddialara cevap vermesi gerekiyor.

Bitfinex Genel Danışmanı Stuart Hoegner şunları söyledi: “Mahkemenin kararına saygı göstereceğiz. Şu anda bu konuda daha fazla yorumumuz yok. ”

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yazı İçi Benzer Yazı Altı Reklam Alanı
Yorum Yap