BitMEX Kurumsal Hizmetlerini Başlatıyor

 BitMEX Kurumsal Hizmetlerini Başlatıyor

Hong Kong merkezli kripto para birimi türevleri borsası BitMEX, gelişmiş güvenlik hizmeti ve muhasebe de dahil olmak üzere kurumsal müşterileri için faydaları olan yeni bir program başlatıyor.

BitMEX’in destek sayfasındaki 22 Haziran duyurusuna göre , borsa kurumsal müşteriler için yeni bir program olan BitMEX Corporate‘i başlatıyor. Bir kişi tarafından sahip olunmayan ve işletilmeyen kripto borsasındaki hesaplar artık BitMEX varlıklarının bir şirketin yasal mülkü olmasını sağlayabilir.

BitMEX, yeni özelliklerin “hesapları için farklı sahiplik yapılarına” ihtiyaç duyan müşteriler, çalışanlarının hesaplara erişme ve hesapları yönetme yolları ve güvenlik gereksinimleri için oluşturulduğunu söyledi. Ancak duyuru, çok kullanıcılı giriş ve hesaplar arasında anında transfer gibi seçeneklerin 2020’nin ilerleyen günlerinde kullanılabileceğini de belirtti.

BitMEX, dünyadaki en büyük türev borsalarından biri olmaya devam etse de, kripto topluluğunun birçok üyesi ona güvenini kaybettiklerini söylüyor. Mart ayında, borsa yaklaşık 25 dakika boyunca çevrimdışı olduğunda , birçok kullanıcının BitMEX’in “bulut hizmeti sağlayıcısıyla bir donanım sorunu” açıklaması tarafından sallanmadığını bildirdi. Ayrıca, türev devi, yöneticilerinin haraç, kara para aklama, tel sahtekarlığı ve lisanssız para iletimi ile suçlandığı yeni bir dava ile karşı karşıya .

Yorum Yap