BitMEX Kurumsal Hizmetlerini Başlatıyor

Kripto türev devi BitMEX, borsada müşteriler için kurumsal hizmetler başlatacağını duyurdu

Hong Kong merkezli kripto para birimi türevleri borsası BitMEX, gelişmiş güvenlik hizmeti ve muhasebe de dahil olmak üzere kurumsal müşterileri için faydaları olan yeni bir program başlatıyor.

BitMEX’in destek sayfasındaki 22 Haziran duyurusuna göre , borsa kurumsal müşteriler için yeni bir program olan BitMEX Corporate‘i başlatıyor. Bir kişi tarafından sahip olunmayan ve işletilmeyen kripto borsasındaki hesaplar artık BitMEX varlıklarının bir şirketin yasal mülkü olmasını sağlayabilir.

BitMEX, yeni özelliklerin “hesapları için farklı sahiplik yapılarına” ihtiyaç duyan müşteriler, çalışanlarının hesaplara erişme ve hesapları yönetme yolları ve güvenlik gereksinimleri için oluşturulduğunu söyledi. Ancak duyuru, çok kullanıcılı giriş ve hesaplar arasında anında transfer gibi seçeneklerin 2020’nin ilerleyen günlerinde kullanılabileceğini de belirtti.

BitMEX, dünyadaki en büyük türev borsalarından biri olmaya devam etse de, kripto topluluğunun birçok üyesi ona güvenini kaybettiklerini söylüyor. Mart ayında, borsa yaklaşık 25 dakika boyunca çevrimdışı olduğunda , birçok kullanıcının BitMEX’in “bulut hizmeti sağlayıcısıyla bir donanım sorunu” açıklaması tarafından sallanmadığını bildirdi. Ayrıca, türev devi, yöneticilerinin haraç, kara para aklama, tel sahtekarlığı ve lisanssız para iletimi ile suçlandığı yeni bir dava ile karşı karşıya .

Kripto Haberleri için Abone Ol

Bitcoin haberleri, Altcoin, Blockchain ve son dakika güncel haberler'e abone olun!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin

Son Eklenen Haberler

Okex’den 15 Usdt Kazandıran Kampanya Okex Kayıt Ol...

0
24 Ağustos günü duyurduğumuz OKEx kampanyamızda ilk aşama geride kaldı arkadaşlar. İlk 10 gün boyunca tüm şartları eksiksiz yerine getiren kişilerin ödülleri de sırasıyla...

OKEX Kullanım Rehberi