#BizBize Sohbetler de Bu Hafta Futures İşlemler ve Piyasa Dinamikleri

 #BizBize Sohbetler de Bu Hafta Futures İşlemler ve Piyasa Dinamikleri

CoinHashtag okuyucuları ve Kripto Para Rehber telegram grubu üyeleri için Türkiye’nin #EvdeKal zorunluluğuna bir çare olması amacıyla bu akşam #BizBize sohbet edeceğiz. Altcoinler, kaldıraçlı işlemler ve diğer birçok konu hakkında aldığımız sorulara istinaden bu etkinliği organize etme gereği duyduk. Kendi alanlarında ve özellikle grafik yorumlama konusunda tecrübe sahibi arkadaşlarımızın öncülüğünde, ”Webex Meet‘ programını kullanarak bir yayın gerçekleştireceğiz.

Sizler de ülkemizin geçirdiği zor günlerin havasını biraz da olsa atlatmak, ince bardakta içebileceğiniz çay eşliğinde öğrenmek istiyorsanız tam size göre bir etkinlik planladık. Bugün yapılacak etkinliğe girmenin hiçbir şartı bulunmamakta. Yalnız sohbetin akıcılığını sağlamak amacıyla katılımcılarımızdan, kendilerinin soru sormak veya fikir belirtmek dışında konuşmalarını engellemek amacıyla mikrofonlarını yayın süresince kapalı tutmalarını rica ediyoruz. Yayının daha etkili geçmesi için aldığımız tek önleme hepinizin uyacağını düşünüyoruz.

Yayın 18 Nisan 2020 akşamı saatler 21.30’u gösterdiğinde başlayacaktır. Alarmınızı 15 dakika öncesine göre ayarlayın, eksikleri tamamlamak ve son ayarları gerçekleştirmek için bu tedbirimizi göz ardı etmeyin. Hala Futures hesabı açmadıysanız bu yazımızı okuyabilir, sohbete tamamen hazır olarak katılabilirsiniz.

Yayın açılmadan önce Webex meet linki, telegram grubundan paylaşılacaktır. Herkesin en geç 21.15 itibariyle hazır olması dileğiyle…

Futures işlem anlatımı ve canlı trade için @hoccAA ve @CryptoHunterTradeAnalysis

Piyasa dinamikleri Temel analiz ve biz bize sohbetlerde misafir hocalaramız @CELALL27, Tuğrul MEGALODON olacaklardır.

Faydalı Linkler: http://t.me/kriptopararehber

Coin Hashtag

Canlı yayın toplu görüntülü görüşme uygulaması: Webex meet uygulamasını indirin ve kullanıma hazır hale getirin lütfen.

Andriod

iOS

Yorum Yap