Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

Blokchain Alt Yapısi İle Oyun Oynayarak Kazan!

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
 Blokchain Alt Yapısi İle Oyun Oynayarak Kazan!
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı

Oyunda kullanılan tokenlere mantar olmayan jetonlar (NFT’ler) denir ve blok zinciri varlıkları olarak adlandırılır. Yeri doldurulamaz jetonlar olan ve para birimi olarak da kullanılabilen Bitcoin (BTC) gibi kripto para birimlerinin aksine, her birinin kendine özgü özellikleri vardır .

Geçen hafta, NFT’nin cirosu sadece 1 numaralı sanal emlak oyunu Decentraland için 620.000 doları aştı. İkincisi, Decentraland’a benzer bir sanal emlak oyunu olan Sandbox ve üçüncüsü, toplam 960.000 $ ‘dan fazla olan popüler kart oyunu Gods Unchained.
Blockchain’in bir kullanım örneği olarak, oyunlarda kullanılması çok dikkat çekti. Yerinde yönetim, şeffaflık ve uyumluluk açısından önemli avantajlari vardır.

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

Sanal para ile yerleşimde de bir avantaj var. Kredi ve banka kartları, oyunlardaki küçük ödemeler için pratik değildir. Oyun satanlar ücretlerden de endişe duyacaklardır. Oyunlar sınır ötesi kullanıldığından, her ülkede aynı muamele gören sanal paralar yerleşim için uygundur.

Oyun endüstrisi de şirketlerden büyük ilgi görüyor. Geçtiğimiz ay Kore’nin en büyük risk sermayesi şirketleri Kore Yatırım Ortakları ve SBI Yatırım Kore, blockchain oyun şirketi SuperTree‘ye yatırım yaptıklarını açıkladı.

Aralık ayında NASDAQ listesindeki donanım üreticisi AMD’nin blockchain oyun endüstrisine girdiği bildirildi. Eskiden kripto para madenciliği ekipmanı üreterek yeni iş fırsatları hedeflediğini söylüyorlardı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yazı İçi Benzer Yazı Altı Reklam Alanı
Yorum Yap