Bloomberg Analisti, Bir Ethereum Rakibinin Geri Kalanından Daha Uzun Süre Dayanacağını Söyledi, Çok Uzun Vadeli Bitcoin Üretiyor

 Bloomberg Analisti, Bir Ethereum Rakibinin Geri Kalanından Daha Uzun Süre Dayanacağını Söyledi, Çok Uzun Vadeli Bitcoin Üretiyor

Kıdemli Bloomberg Intelligence analisti Mike McGlone, önde gelen bir Ethereum (ETH) rakibinin diğer ETH rakiplerine üstünlük sağlama yolunda olduğunu söylüyor.

Yeni bir Crypto Outlook’ta rapor, McGlone, akıllı sözleşme platformu Solana’nın (SOL) diğer sözde “Ethereum katillerini” geride bıraktığını ve bunun da SOL’nin piyasa değerine göre ilk beş kripto varlığında yerini almasıyla sonuçlanması gerektiğini söylüyor.

“Kripto olgunlaşması sonunda Solana’yı ilk beşe davet edebilir, ancak Bitcoin, Ethereum ve kripto dolarının çoğalması kalıcı şefler olmaya devam ediyor…

Yedi numaradaki Solana, özellikle son birkaç yılda pompalanan ve dökülen sayısız sözde ‘Ethereum katilleri’ karşısında ayak kazanıyor gibi görünen Ethereum’un en büyük rakibi.”

McGlone ayrıca Bitcoin (BTC) için büyük bir tahminde bulunuyor. Analiste göre, oynaklık ölçümleri, piyasa değerine göre en iyi kripto varlığının toparlanıp ardından şu anda yaklaşık 180.000 dolar olan bir ons altının fiyatının 100 katı değerinde istikrar kazanabileceğini gösteriyor.

“Altının bir değer deposu olarak statüsü daha fazla rekabet için olabilir. için potansiyel bir yol [Bitcoin] fiyat, metalin ons başına yaklaşık 100 katı stabilize etmek ve oynaklığın önceki kalıplara dayalı olarak aşağı yönlü yörüngesine devam etmesidir.

“[Bloomberg] 260 günlük Bitcoin oynaklığı, altına karşı kalıcı bir düşüşte göründüğü için, kripto fiyatının külçeye göre ilerlemeye devam etmesinin iyi bir nedenini gösteriyor. 2016’nın sonunda, Bitcoin-altın oranı 2017 sonunda 10x’e giderken 1 kat direnci kırdığı için bu göreceli risk ölçüsü benzer bir dip oluşturdu.

Arz azaltma yılı (halving), 2020’nin 2016 ile paylaştığı ek bir faktördür.”

Kaynak: Bloomberg Kripto Görünümü

Bitcoin yazı yazılırken, yedi günün en yüksek seviyesi olan 40.183$’dan %2.6 düşüşle 39.141$’da el değiştirirken, SOL aynı zaman diliminde %13 düşüşle 87.28$’dan işlem görüyor.

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Doğrudan gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp
En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

&nbsp Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/Nazeeb ID/Fotomay/Natalia Siiatovskaia
Yorum Yap