Bloomberg Analisti: Bitcoin, Ethereum ve Solana Yıl Sonuna Kadar Yükseliş Trendini Sürdürecek – İşte Nedeni

 Bloomberg Analisti: Bitcoin, Ethereum ve Solana Yıl Sonuna Kadar Yükseliş Trendini Sürdürecek – İşte Nedeni

Bloomberg Intelligence analisti Mike McGlone, mavi çipli kripto varlıklarının yıl sonuna kadar diğer emtialardan daha iyi performans göstereceğini söylüyor.

yeni bir röportaj yapmak Scott Melker podcast’inde McGlone, önde gelen dijital varlıklar Bitcoin (BTC), en iyi akıllı sözleşme platformu Ethereum (ETH) ve ETH rakibi Solana’nın (SOL) ABD borsası daha da düştüğünde yükseliş trendine devam edeceğini söylüyor.

Hisse senedi piyasasında daha dramatik bir düzeltmenin Fed’i parasal sıkılaştırma konusundaki ayarını değiştirmeye zorlayacağını ve bunun ardından kripto para birimleri gibi riskli varlıklarda boğa koşularını tetikleyeceğini söylüyor.

“Şu anda kriptoları temelde gerileme dalgasında bir piyon olarak görüyorum. Fed, borsaya kadar çene çalmaya devam edecek – bu bir numaralı gösterge, ta ki [the stock market] yeterince düşüyor [it] Fed’i duraklatıyor…

İşte o zaman zaten neler olduğunu göreceğimizi düşünüyorum, hızlanın. Bitcoin, Ethereum ve diğerlerini bilmiyorum, belki Solana, performans trendlerini sürdürmek için ve şimdiden iyi bir iş çıkardılar.”

McGlone, yatırımcıların sözleşmenin sona erme anında resmi federal fon oranının nerede olacağına dair görüşlerini kaydeden Federal fon vadeli işlem oranının kripto piyasası için bir “alt gösterge” olarak hareket edebileceğine inandığını söyledi. Analist, yatırımcıların Fed fon vadeli işlemlerinde en üst düzeyde temkinliliğe ulaştıklarında, duyarlılıkta bir tersine dönüşün gerçekleşebileceğini söylüyor.

“Benim ana temam, Bitcoin ve kriptolar için iyi bir dip gösterge istiyorsanız, bu Fed fon vadeli işlemleri… piyasanın Fed’in bundan bir yıl sonra yapmasını beklediği şey bu. Şu anda, %3 veya daha fazla fiyatlandırılıyor ve gerçek oran %1.

Bu ileriye dönük beklenti dibe vurmaya başladığında, Bitcoin dibe vuracağını düşünüyorum.”

Bitcoin yazı yazarken, 24 saatlik en yüksek seviyesi olan 37.840 $’dan %2 artışla 38.558 $’dan el değiştiriyor, ETH ve SOL ise sırasıyla 2.810 $ ve 86.40 $’dan işlem görüyor.

İ

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Doğrudan gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp
En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shuterstock/bima aldisa
Yorum Yap