BNY Mellon, Singapur Devlet Varlık Fonu, Kripto Veri Platformunun 170.000.000 $’lık Bağış Toplama Turuna Katıldı

 BNY Mellon, Singapur Devlet Varlık Fonu, Kripto Veri Platformunun 170.000.000 $’lık Bağış Toplama Turuna Katıldı

Singapur Hükümeti Yatırım Şirketi (GIC), Singapur’un egemen servet fonu ve ABD bankacılık devi Bank of New York Mellon Corporation (BNY Mellon), kripto veri platformu Chainalysis için 175 milyon dolarlık yeni bir bağış toplama turuna öncülük ediyor.

Yeni bir şirkete göre, en son finansman turundan sonra Chainalysis’in değeri şimdi 8,6 milyar dolar ve platformu kripto alanında bir hizmet şirketi olarak en büyük kurumsal yazılım haline getiriyor. duyuru.

Veri platformu, fonları ürün inovasyonuna yatırmayı ve küresel operasyonlarını ölçeklendirmeyi planlarken, aynı zamanda yeni ve geliştirilmiş risk yönetimi ve iş zekası araçlarını desteklemek için veri platformunu geliştirmeyi planladığını söylüyor. Bağış toplama turundaki diğer yatırımcılar arasında Accel, Blackstone, Dragoneer, FundersClub ve Emergence Capital yer alıyor.

Chainalysis, geçen yıl müşteri sayısını %75 artırdığını söylüyor. Platformun şu anda 70 ülkede, 100’den fazla finans kurumu da dahil olmak üzere 750’den fazla müşterisi var.

Yatırım, BNY Mellon’un kripto alanına ilk girişi değil. Daha bu hafta, New York merkezli banka, kripto ticaret altyapısı firması Talos için büyük bir finansman turuna katıldı.

Ve 2021’de dünyanın en eski bankalarından biri olan BNY Mellon, bankaların, borsaların, fintech şirketlerinin ve diğer finansal kurumların kripto varlıklarını depolamasına, taşımasına ve ihraç etmesine izin veren bir platform olan Fireblocks’a yatırım yaptı.

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Doğrudan gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp
En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/Yurchanka Siarhei/Mingirov Yuriy

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

Yorum Yap