Boboo AMA serisi Bana isteğini sor

 Boboo AMA serisi Bana isteğini sor

Boboo ama serisi  öncelikle bunun amacını kısaca anlatmak gerekirse, proje sahipleri mevcut olan veya yeni tanıtılması gereken projelerini bana istediğini sor başlığı ile kullanıcıların beğenisine ve proje hakkında akılda kalan tüm soru işaretlerine,bir cevap bulmak adına bu tarz etkinlikler yapmaktalar.

Yapılan bu etkinlige katılım sağlayan ve en iyi soruları soran kullanıcılar için ise değerlendirme sonucunda hediyeler vermekteler.

Sizlerde bu tarz etkinliklere katılım sağlayarak hem bilginizi hemde projeler hakkında aklınızdaki soru işaretlerine cevaplar bulabilirsiniz.

Coinkeeper CEO’su Luka Anthony sunmuş olacağı AMA serisi etkinliğinde sizlerde soru sorarak katılım sağlayabilirsiniz.

 

 

 

 

 

Avrupanın İlk Küresel Eğitim Zincirinin (GAEA) Kurucusu Laurent Leloup ile Global AMAyı Gösterinin Özel Konuğu olarak sunuyor.

AMA Saati: 12:00 TSİ
Tarih: 5th, Ağustos 2020
Geri Sayım: https://countingdownto.com/?c=3143127K

Konu Küresel Eğitim Zinciri

GAEA Hakkında
Ademi merkeziyetçi bir küresel eğitim uygulaması ekolojisinin ortaya çıkması, düzensizliktan düzene kaosun başlangıcını ve her şeyin başlangıcını işaret ediyor.

Laurent Leloup (Konuk)
Laurent Leloup Fransız Blockchain Derneği GAEA Blockchain Danışmanı Kurucusu (Fransa) Fransa blocktech Derneği bir gezegen ve aktör grubu bir kurucu ve aktör grubu, teknoloji ve dijital para dağıtılan girişimi üzerine kurulmuştur. Amaç aktörleri birleştirmek ve fransız ekosistemini ortak bir vizyon etrafında geliştirmek ve geliştirmektir. Geliştiriciler ve kullanıcılar için sürdürülebilir ekosistemler oluşturmak için medya ve hükümetle diyalog.

Luka Anthony (Sunucu)
Luka Anthony, Coinkeeper CEOsu ve proje geliştirme uzmanı (proje yönetimi ve Danışman), blockchain ve kriptopara arazi 3 yıllık çalışma deneyimi ile. İnovasyon, blockchain ve blockchain olmayan sektörlere sahip projelere bağlanmak ve özel çözümler oluşturmak için çaba göstermeme yardımcı olan sloganımdır.

Canlı AMA: https://t.me/CryptoTradingCoachGlobal

 

@Amaseries grubunda Sorularınızı #AskGAEA

Hahstag ı kullanarak yazınızın.

Faydalı Linkler
GAEA| Boboo| Coinkeeper Dünya | AMAseries|

 

 

Yorum Yap