Bored Apes, Coinbase ile ilk filmine hazırlanıyor

 Bored Apes, Coinbase ile ilk filmine hazırlanıyor

Bored Ape Yacht Club (BAYC), Nasdaq listesindeki kripto para borsası Coinbase ile ortaklaşa üretilen bir film üçlemesinde ilk kez beyaz perdeye çıkacak. Salı günü açıklandı.

İlgili makaleye bakın: Maymunlar Çıldırdı! BAYC, aksi halde durgun NFT pazarının ortasında ‘deli gibi satıyor’

Hızlı gerçekler

Kısa animasyon üçlemesinin “The Degen Trilogy” adlı ilk filmi, sinemaseverlerle buluşacak. NFT.NYC Haziran ayında Coinbase cüzdanı aracılığıyla dijital olarak erişilebilir olacak.
BAYC sahipleri NFT’lerini “seçme” filmin bir parçası olmak.
BAYC yan ürünü için ayrı bir film serisi planlandığı için Mutant Ape Yat Kulübü sahipleri BAYC üçlemesine başvuramazlar.
Coinbase’in yeni eğlence kolu, Yuga Labs’ın sahip olduğu BAYC üçlemesini üretecek.
BAYC üçüncü en büyük NFT koleksiyonu 1.7 milyar ABD doları değerinde satışla tüm zamanların en Nisan 2021’de piyasaya sürülecekşu anki taban fiyatı kabaca 111 ETH veya basın zamanında 331,113 ABD Doları.
BAYC diğer medyada da boy gösteriyor; Universal Music, BAYC NFT’leri satın almaya başladı. sanal bir grup projesi oluştur BAYC temalı iken restoran yeni açıldı Long Beach, California’da.

İlgili makaleye bakın: BAYC yaratıcısı Yuga Labs, değerlemeyi 4 milyar dolara çıkardıSon dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

Yorum Yap