BTC 27K Doların Altında, ETH 2 bin Doların Altında: Tasfiyelerde 1,2 Milyar Doların Üzerinde

 BTC 27K Doların Altında, ETH 2 bin Doların Altında: Tasfiyelerde 1,2 Milyar Doların Üzerinde

Tüm kripto piyasası bir kez daha kırmızıyla kaplandı ve neredeyse tüm çizelgelerde sayısız çift haneli kayıplar görüldü. Bitcoin %15 düştü, altcoinler ise Solana, Ripple, Dogecoin, Shiba Inu, Avalanche ve tabii ki Terra ile daha da kötüleşti ve olumsuz trende öncülük etti.

Kripto piyasasının şu anda bir serbest düşüş durumunda olduğunu ve son bir haftadır böyle olduğunu söylemek güvenli. CryptoPotato, bu dönemde bitcoin’i 40.000 dolardan 30.000 doların altına çeken büyük fiyat düşüşlerini sık sık bildirdi. Ancak son 24 saat yine şiddetli geçti. ABD’deki yeni enflasyon rakamlarıyla ilgili haberler çıktıktan sonra, BTC 30.000 doların altına düştü, bu seviyenin üzerine çıktı ve bir kez daha düştü. Bu, dün akşam bildirildiği üzere 28.600 doların altında yeni bir buçuk yılın en düşük seviyesinin işaretlenmesiyle sonuçlandı, ancak BTC birkaç saat önce 26.500 dolara düştüğü için durum daha da kötüleşti. Beklendiği gibi, altcoinler daha da fazla teslim oldu. Ethereum %20’den fazla düşüşle 2.000 doların çok altına düştü. Binance Coin %25 düşüşle 235$’a düştü. Ripple (%-30), Solana (%-36), Cardano (%-32), Dogecoin (%-30), Avalanche (%-35) ve Shiba Inu’da (%-35) daha da büyük düşüşler görülüyor. . Piyasanın en önemli kaybedeni – Terra – bu satırları yazarken 0.30$’ın altına düştü. UST dramasından sonra, LUNA bir haftada değerinin yaklaşık %99’unu kaybetti. Bu gelişmeler, bir yüksek sayıda tasfiye ve tasfiye edilen tüccarlar, son 24 saat içinde 1,2 milyar doların üzerinde para harap olurken, 430.000’den fazla tüccar pozisyonlarının tasfiye edildiğini gördü. Kripto Para Birimi Piyasasına Genel Bakış. Kaynak: Quantify Crypto ÖZEL TEKLİF (Sponsorlu) Binance Ücretsiz 100$ (Özel): Kayıt olmak ve Binance Vadeli İşlemlerinde ilk ay (şartlar) için 100$ ücretsiz ve %10 indirim almak için bu bağlantıyı kullanın.

PrimeXBT Özel Teklifi: Kaydolmak ve PATATO50 kodunu girmek için bu bağlantıyı kullanın ve depozitolarınızdan 7,000$’a kadar kazanın.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

Yorum Yap