BTC 30.000 ABD Dolarının Üzerinde Mücadele Ederken, 1.270.000.000 ABD Doları Kripto Borsalarına Taşındı: Analitik Firması

 BTC 30.000 ABD Dolarının Üzerinde Mücadele Ederken, 1.270.000.000 ABD Doları Kripto Borsalarına Taşındı: Analitik Firması

Analitik firması Santiment, önde gelen dijital varlık Bitcoin’in (BTC) keskin bir kripto piyasası gerilemesinin ortasında hızlı bir şekilde değişim platformlarına taşındığını söylüyor.

santim notlar Yaklaşık 40.620 BTC net tutar, fiyatlar bu hafta düştüğü için kripto değişim ağlarına taşındı.

Yazma sırasında Bitcoin ticareti 31.000 dolar civarındayken, taşınan toplam tutar şu anda şaşırtıcı bir şekilde 1,27 milyar dolar değerinde.

Piyasa istihbarat firması, bunun, Aralık 2019’dan bu yana borsa platformlarına piyasa değerine göre en iyi kripto varlığının net döviz girişindeki en büyük artışı işaret ettiğini ve “maksimum kalabalık kutuplaşmasına” işaret ettiğini söyledi.

Santiment tarafından yayınlanan 2021 tarihli bir araştırmaya göre, döviz girişlerindeki büyük artışlar, kripto varlıkları için ortalama %5’lik bir fiyat düşüşüne yol açma eğilimindedir.

Kaynak: Santiment/Twitter

Kripto analitik firması IntoTheBlock raporlar Bitcoin, son yedi gün içinde toplam 13.13 milyar dolarlık döviz çıkışına tanık olurken, bu girişlerdeki 12.38 milyar dolar.

Bununla birlikte, hem kripto hem de önde gelen akıllı sözleşme platformu Ethereum (ETH) “tarihi satın alma bölgesine” daldığından, kral kripto için tüm düşüş göstergeleri değil. santim.

“Bitcoin’in ortalama karlılık seviyeleri Ocak ayının sonundan bu yana en olumsuz ve Ethereum’un en son Mart başında bu kadar düşüktü. Her ikisi de fiyatların son derece yüksek bir sıçrama olasılığı gördüğü tarihi alım bölgesine dalmaya çok yakın.”

Kaynak: Santiment/Twitter Fiyat Kontrol İşlemi

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Doğrudan gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp
En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/klss/PurpleRender
Yorum Yap