BTC 40 bin doların altına düştüğü için 439 milyon dolar daha Tasfiye

 BTC 40 bin doların altına düştüğü için 439 milyon dolar daha Tasfiye

Federal Rezerv’den daha büyük oran artışları tehdidi altında, Bitcoin, hisse senetleriyle birlikte aylık en düşük seviyeye düşüyor. Bu süreçte kripto piyasasında yüz milyonlarca dolarlık tasfiyeler başladı.

Geçen hafta, Bitcoin Mart ayı sonunda yükselişe geçmesine rağmen 45 bin doların altına düştü. Bu aşağıdaki geldi şahin yorumlar Enflasyon baskılarını azaltma görevinin önceki gün “önemli” olduğunu söyleyen Federal Rezerv Başkanı Lael Brainard’dan. Hisse senetleri ve tahviller, Bitcoin’in son aylarda sıkı bir ilişki kurduğu bu yorumların ardından düştü. Bitcoin 16 Mart’tan bu yana ilk kez 40 bin doların altına düştüğü için düşüş trendi bu Pazartesi de devam etti. Buna göre fiyatı 39.570’e düştükten sonra yazı yazılırken 39.773 dolar. bit damgası. Bu, boğa tüccarlarını iyi durumda bırakmadı. Buna göre bozuk para bardağı, 24 saat içinde kripto pazarında 439 milyon doların üzerinde tasfiye edildi. Buna, biri ticaretinde 10 milyon dolar kaybeden 141.000 işlem dahildir. Kripto para birimleri genelinde, Bitcoin tüccarları arasında yaklaşık 152 milyon dolarlık tasfiye meydana gelirken, Ethereum tüccarları arasında 103 milyon dolar gerçekleşti. Tipik olarak, altcoinler de ağır bir şekilde düştü. Ethereum zar zor 3000 doları elinde tutarken, Solana bugün zaten %12 düştü. Etkinlik, geçen haftaki kayıpları da yansıtıyor ve bu da 400 milyon doları aştı. BTC/USD. Kaynak: TradingView ÖZEL TEKLİF (Sponsorlu) Binance Ücretsiz 100$ (Özel): Kayıt olmak ve Binance Vadeli İşlemlerinde ilk ay (şartlar) için 100$ ücretsiz ve %10 indirim almak için bu bağlantıyı kullanın.

PrimeXBT Özel Teklifi: Kaydolmak ve PATATO50 kodunu girmek için bu bağlantıyı kullanın ve depozitolarınızdan 7,000$’a kadar kazanın.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

Yorum Yap