BTC Bull Anthony Pompliano’ya Göre Bu Temel Bitcoin Özelliği Bir Sonraki Yatırımcı Dalgasını Getirecek

 BTC Bull Anthony Pompliano’ya Göre Bu Temel Bitcoin Özelliği Bir Sonraki Yatırımcı Dalgasını Getirecek

Kripto fenomeni Anthony Pompliano, Bitcoin’in (BTC) benimsenmesinin bir sonraki dalgasını yönlendireceğine inandığı bir özelliğini açıklıyor.

Pompliano, Best Business Show’un yeni bölümünde anlatır 379.000 YouTube abonesi, Bitcoin’in zincir üstü verilerinin şeffaflığının daha fazla BTC yatırımcısını ve tüccarını çekeceğini söyledi.

“Zincir üzerinde [data] sihirli bir gösterge değildir. Bize geleceği söylemez. Ancak yaptığı şey, tam olarak zincirde neler olduğunu şeffaf bir şekilde açmaktır.

Bu veriler Bitcoin piyasasında mevcuttur. Bitcoin ağında her gün bir kazanç raporu almak gibi.

Wall Street yatırımcıları gözlerini açacak ve zincir içi ölçümlerin inanılmaz derecede önemli olduğunu anlamaya başlayacaklar. Ve bu sektörde daha fazla bilgiye ve şeffaflığa sahip olduklarını fark etmeye başladıklarında, giderek daha fazla yatırımcının, daha fazla tüccarın piyasaya girmeye başladığını göreceksiniz.”

Bitcoin boğası ayrıca, zincir içi verilerin BTC arzının yarısından fazlasının 12 ay içinde hareket etmediğini ortaya çıkardığını ve yatırımcıların uzun vadede kral kriptoyu elinde tutmaya istekli olduğunu gösterdiğini söylüyor.

“En sevdiğim ölçüm, Bitcoin’in %64,5’inin bir yıl içinde hareket etmemiş olmasıdır. Bu pazar likit değil ve fiyatı yükseltmek için bir talep katalizörü gerekecek. Bunun nereden geldiğini bilmiyorum ve çoğu insan da bilmiyor, ancak geldiğinde, daha önce birçok kez gördüğümüz gibi, Bitcoin bir kez başladığında hızlı hareket eder.”

Popüler zincir içi analist Willy Woo, kripto borsalarında mevcut olan BTC arzının düşmesini de yakından izliyor. Woo’ya göre BTC, 2020’nin dördüncü çeyreğinde olanlara benzer bir arz şoku sıkışıklığına hazırlanıyor.

“Bitcoin fiyatı yatay çünkü Wall St bir makro riskten kaçınma ticaretinde vadeli işlem sözleşmesi satıyor. Bu arada kurumsal para, spot BTC’yi en yüksek oranlarda topluyor ve soğuk hava deposuna geçiyor.

2020’nin 4. çeyreğinde yaşanan arz şoku sıkışıklığını böyle zamanlarda hatırlıyorum.”

Kaynak: Willy Woo/Twitter

İ

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Doğrudan gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp
En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/HUT Design/Sensvector
Yorum Yap