BTC Markets, couture NFT için Avustralya Moda Haftası ile ortak oldu

 BTC Markets, couture NFT için Avustralya Moda Haftası ile ortak oldu

Avustralya kripto borsası BTC Markets Pty Ltd, yerel tasarımcı Daniel Avakian ile işbirliği içinde, 2022 Avustralya Moda Haftası (AFW) ile takas edilemez bir token (NFT) olarak özel tasarım bir elbise başlatmak için ortaklık kurdu.

İlgili makalelere bakın: Yüksek moda, blockchain’in olasılıklarına uyanıyor

Hızlı gerçekler

Elbise, 9 Mayıs’tan itibaren Sidney’in çeşitli yerlerinde gerçekleştirilecek bir hafta sürecek defilede fiziksel olarak ve ayrıca sanal olarak animasyonlu bir avatar formatında sergilenecek ve hem NFT hem de gerçek bir giysi olarak satın alınabilecek.
BTC Piyasaları CEO’su Caroline Bowler, yıllık moda etkinliğinin Avustralya’nın büyüyen kripto meraklısı kadın topluluğuyla etkileşim kurma fırsatı sağladığını söyledi.
“Kripto geleneksel olarak hem sektörde hem de yatırımcı tarafında erkek egemen olduğundan, bir kadın CEO ve COO tarafından yönetilen bir kripto şirketi olarak yeni bir çığır açmamız gerektiğini anladık ve [AFW] Bize bunu yapmak için doğru fırsatı sundu” dedi.
BTC Markets’ın son verilerine göre, veriler, kripto ticaret hesaplarına kaydolan kadınların sayısı geçen yıl % 128 artarken, erkekler için % 83’lük bir artışla Avustralyalı kadınlar arasında kripto para birimlerine artan ilgiyi gösteriyor. Yatırımcı Çalışma Raporu.
Raporda ayrıca, diğer varlık sınıflarında bulunan yatırım modellerini yansıtan kadınların, genellikle daha büyük başlangıç ​​mevduatları ve daha az işlemle, erkeklerden farklı yatırım stillerine sahip olduğu tespit edildi.

İlgili makaleye bakın: OpenSea’de Ukrayna’da insani yardım için Vogue NFT’leri listesi

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

Yorum Yap