Büyük Cardano Balinaları Son Beş Haftada ADA’da 154.000.000 $’ın Üzerinde Topladı: Analitik Firma Santimenti

 Büyük Cardano Balinaları Son Beş Haftada ADA’da 154.000.000 $’ın Üzerinde Topladı: Analitik Firma Santimenti

Bir kripto analiz firması, Cardano (ADA) balinalarının kripto varlığının son zamanlardaki ciddi fiyat mücadelelerine rağmen ADA’yı yuttuğunu söylüyor.

Önde gelen kripto analitik firması Santiment’e göre, Cardano balinası 1-10 milyon ADA arasında tutan adresler birikmiş Kripto varlığını yedi ay boşalttıktan sonra son beş hafta içinde ek 196 milyon ADA.

Kaynak: Santiment/Twitter

Cardano yazı yazılırken 0,773965 dolardan işlem görüyor. Piyasa değerine göre 9. sıradaki kripto varlığı, bir ay önce fiyatlandırıldığı yere göre %34’ten fazla düştü. Santiment, Ethereum (ETH) rakibinin geçen yılın Şubat ayından bu yana en düşük seviyesinde işlem gördüğünü söylüyor.

Analitik firması ayrıca, merkezi olmayan oracle Chainlink’in (LINK) Aralık 2020’den bu yana en düşük fiyat seviyesine ulaştığını belirtiyor.

santim diyor Ancak, LINK için tamamen kötü bir haber değil.

“İyi haber şu ki, kapitülasyon ve FUD [fear, uncertainty, doubt] Alımlar 3 ayın en düşük negatif seviyelerine düşerken tüccarlar arasında sinyaller oluşuyor. Fiyatlar genellikle bu senaryolarda sıçrar.”

Kaynak: Santiment/Twitter

Chainlink, yazı yazılırken 11.20 dolardan işlem görüyor. Piyasa değerine göre 27. sıradaki kripto varlığı geçen ay %36.5’ten fazla düştü.

Santiment’e göre, tüccarlar belli olmak Aslında en iyi kripto varlığı için potansiyel olarak düşüş göstergesi olan Bitcoin (BTC) hakkında daha iyimser hissetmek.

“Bitcoin için döviz fonlama oranları, ticaret haftasının başlangıçta önemli ölçüde kâr elde ederek açılmasından sonra bir kez daha özlem yönünde bir eğilim gösterdi. Optimum fiyat artış koşulları için ideal olarak belirli bir düzeyde kalabalık FUD’u ararız.”

Kaynak: Santiment/Twitter

Bitcoin, yazım sırasında geçen ay %17’den fazla düşüşle 37.897.06 dolardan işlem görüyor.

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Doğrudan gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp
En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

&nbsp Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/FlashMovie/Mingirov YuriySon dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

Yorum Yap