Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

Büyük Hint Şirketi TCS, Kripto Para Ticaret Çözümünü Başlattı

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
 Büyük Hint Şirketi TCS, Kripto Para Ticaret Çözümünü Başlattı
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı

TCS, Hindistan’ın en büyük çok uluslu iş grubu olan Tata grubunun bir parçasıdır ve Hindistan’daki iki borsada işlem görmektedir. Tata Danışmanlık Hizmetleri (TCS) Çarşamba günü “Kripto Hizmetleri için Kuvars Akıllı Çözüm” lansmanını duyurduğunda Hindistan’ın kripto para birimi endüstrisi hız kazandı. TCS, Hindistan’ın önde gelen BT hizmetleri, danışmanlık ve iş çözümleri organizasyonudur ve Hindistan’ın en büyük çok uluslu iş grubu olan Tata grubunun bir parçasıdır. Şirket iki Hintli borsada işlem görmektedir: BSE (eski adıyla Bombay Menkul Kıymetler Borsası) ve NSE (Ulusal Menkul Kıymetler Borsası).

Kripto Hizmetleri için Quartz Akıllı Çözüm, finansal kuruluşların kripto para birimi ticareti sunmasına yardımcı olmayı amaçladığını açıklayan TCS duyurusu, “bankaların ve yatırım firmalarının müşterileri için kripto para birimleri ve dijital varlıklara yatırım ve portföy çeşitlendirmesine izin verdiğini” ekliyor. Şirket açıklamada:

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 
Çözüm, birden fazla kripto para birimini ve istikrarlı paraları, fiat para birimlerine bağlı dijital para birimlerini, ticaret mekanlarını ve halka açık blockchain ağlarını desteklemek için tasarlanmıştır.

TCS ayrıca, “Önemli olarak, bankaların ve yatırım şirketlerinin müşterilerine ödemeleri ‘dijital nakit’ şeklinde transfer etme ve daha düşük işlem maliyetlerinden ve likiditeye daha hızlı erişimden yararlanma olanağı sunmasına yardımcı olabilir.”

 

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yazı İçi Benzer Yazı Altı Reklam Alanı
Yorum Yap