Cardano Akıllı Sözleşme Sunumu Öncesinde İşe Alım Çılgınlığı Başlattı

 Cardano Akıllı Sözleşme Sunumu Öncesinde İşe Alım Çılgınlığı Başlattı

Cardano’nun (ADA) arkasındaki şirket olan Input Output Hong Kong (IOHK), yedinci en büyük kripto para birimine akıllı sözleşmeler işlevselliği ekleyecek olan Alonzo yükseltmesinin Ağustos lansmanından önce yeni iş ilanları yayınlıyor.

IOHK pazarlama ve iletişim direktörü Tim Harrison diyor Şirket, akıllı sözleşme platformuna artan ilginin ortasında bir işe alım çılgınlığı yaşıyor.

“İŞE ALIYORUZ! Yayılmaya her zamankinden daha yaklaştıkça akıllı sözleşmeler açık Cardano, geliştiricilerin ilgisinde BÜYÜK bir artış görüyoruz. Heyecan verici zamanlar. Bu nedenle, hızla büyüyen bu topluluğa doğru şekilde hizmet verebilmek ve onları işe almalarına yardımcı olmak için yeni bir özel ekip oluşturuyoruz. “

Firma bakma kurumsal müşterileri için akıllı sözleşmeler tasarlayıp uygulayacak profesyonel hizmetler ekibi için bir Haskell danışmanı için.

“Cardano platformunu, uygulamalar hakkında tavsiyelerde bulunabilecek, bunları oluşturabilecek ve sorunlarını çözebilecek kadar iyi anlamalısınız. Bu rol, ticari müşterilerle çalışmayı içerir ve yaratıcılık, öğrenme isteği ve karmaşık problem çözme gerektirir. Rolün bir kısmı müşterilerle tanışmak, iş modellerini anlamak ve problemlerini blockchain teknolojilerini kullanarak çözmekten oluşur. “

Bu pozisyon için gerekliliklerin bir kısmı, blok zinciri çözümleri ve akıllı sözleşmeler geliştirme deneyimini içerir.

Listeler ayrıca bir strateji danışmanı için bir tane de içerir. analiz etmek merkezi olmayan kuruluşlar için endüstri eğilimleri ve tasarım yönetişim çerçeveleri.

Başka bir iş alanı, bir çözüm mimarı içindir. öncü en son teknolojilerin, blok zinciri araştırmalarının ve dahili ürünlerin değerlendirilmesi.

Diğer açık pozisyonlar Dahil etmek bir veri mühendisi, kantitatif analist, teknik danışman ve veri stratejisti için olanlar.

Bu ayın başlarında IOHK, Alonzo yükseltmesinin akıllı sözleşmeleri Cardano blok zincirine entegre edeceğini duyurdu.

“Akıllı sözleşmeler, Cardano’nun dünya çapında dağıtılmış bir defter olarak evriminde bir sonraki aşamayı işaret ediyor. Günlük işleri desteklerken, bir blockchain, bireylerin fonlarını hareket ettirebilmelerini ve ürünler için güvenli bir şekilde ödeme yapabilmelerini garanti etmelidir. “

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

Yorum Yap