Cardano, Chainlink ve Hızlı Yükselen Ethereum Rakibi için Büyük Kurulumlar Şimdi Oluşuyor: En İyi Kripto Analisti

 Cardano, Chainlink ve Hızlı Yükselen Ethereum Rakibi için Büyük Kurulumlar Şimdi Oluşuyor: En İyi Kripto Analisti

Geniş çapta takip edilen kripto analisti Michaël van de Poppe, yatırımcıların Cardano (ADA), Chainlink (LINK) ve Near Protocol’de yükselişin yakında önemli fırsatlar görebileceğini söylüyor.

Analist, 589.000 Twitter takipçisine Cardano’nun büyük bir destek seviyesini sert bir şekilde vurduğu için daha fazla düşmesi gerekebileceğini söylüyor.

Van de Poppe, ADA’nın makro bir geri dönüş görmeden önce mevcut fiyatlardan %18’in üzerinde düşmesini beklediğini söyledi.

“ADA

Genel olarak, $ADA’daki destek seviyesi şu anda 0,80 $’dır.

Dürüst olmak gerekirse, o seviyeyi kaybedeceğimizi ve geri dönmeden önce 0,65 $ bölgesine (günlük sipariş bloğu) bir düşüş elde edeceğimizi düşünüyorum, çünkü o zaman likidite de alınır.”

Kaynak: Michael van de Poppe/Twitter

Chainlink’e bakan analist, pazarın en iyi oracle ağının, uzun vadeli LINK boğaları için ideal olan yoğun indirimli seviyelere yaklaştığını söylüyor. Van de Poppe, Chainlink için %40’lık bir düşüşün daha kartlarda olduğunu ve boğaların ihtiyaç duyduğu dönüm noktasının 15 dolarlık bir kırılma olacağını söylüyor.

“BAĞLANTI

İki şey.

1. Bu, optimal yatırım alanlarına giriyor.
2. 8-9$ civarındaki bölge muhtemelen en iyisidir. Vuracağımızdan emin değilim, ama bu muhtemel görünüyor.

15 doları geri talep ederse -> parti zamanı. ”

Kaynak: Michael van de Poppe/Twitter

Van de Poppe, geliştirici odaklı NEAR Protocol’ü de gördü. NEAR’ın 10 dolardan sıçradığını gören, destek bulan ve ardından bir boğa koşusunu ateşleyen olası bir fiyat yörüngesini çiziyor.

“YAKIN

Bu 10$ civarında ilginç.

Hala potansiyel bir kurulum için bu seviyeyi düşürdü. ”

Kaynak: Michael van de Poppe/Twitter
Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Doğrudan gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp
En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/ProStockStudio/NataliaSon dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

Yorum Yap