Cardano, Chainlink ve Üç Ek Altcoin Bu Ay Birikecek En İyi Kripto Varlıkları: Kripto Analisti

 Cardano, Chainlink ve Üç Ek Altcoin Bu Ay Birikecek En İyi Kripto Varlıkları: Kripto Analisti

Kripto analisti Michaël van de Poppe, Cardano (ADA), Chainlink (LINK) ve diğer üç altcoinin kripto piyasaları düzeltmeye devam ettikçe en çekici risk-ödül oranlarından bazılarını sunduğunu söylüyor.

Yeni bir strateji oturumunda, Michaël van de Poppe anlatır 165.000 YouTube abonesi, Cardano’nun ilgi alanının 0,70 ABD doları aralığında bir yerde olduğunu ve hedefine 1,00 ABD dolarının üzerine çıkma potansiyeli olduğunu söyledi.

“Şu anda burada tutması gereken bir ilgi bloğundayız, bu yüzden nihayetinde, dibe vurduğumuz böyle bir senaryo (1.00 doların üzerine hareket) arıyoruz. Bu olmazsa, 0,38 dolar civarında bir sonraki seviyeye bakıyorum, ancak ticaret veya yatırım için Cardano’ya girmek istiyorsanız bu ikisi bakacağım.”

Kaynak: Van de Poppe/YouTube

Merkezi olmayan Oracle ağı Chainlink’e bakan Van de Poppe, LINK’in şu anda uzun vadeli yatırımcılara potansiyel olarak olumlu getiriler sağlayabilecek bir konumda olduğunu söylüyor.

“Eğer a) tezine başlarsanız. “Portföyüme Chainlink’i dahil etmek istiyorum ve bunu buradan 7 dolara kadar biriktirmeye başlamak istiyorum”, ortalama olarak, bunu 9 dolara alırsınız ve tüm zamanların en yüksek seviyesi 52 dolardır. Aşağı yönlü risk yaklaşık %30 ila %50 ise, yukarı yönlü potansiyel en az %500’dür. Proje temelde hala iyi gidiyorsa, bunun her zaman bir artı olduğunu düşünüyorum.”

Kripto tüccarı ayrıca, stabilcoin odaklı merkezi olmayan borsa (DEX) Curve Finance’in yönetim belirteci olan CRV’yi de izliyor. Van de Poppe’ye göre, güçlü bir kırılma için yeterli yükseliş momentumu oluşturmak için CRV acil desteğini 1,93 dolarda tutmalı.

“Orada (1.93$) yukarıda kaldığımız sürece, hareket etmeye devam edeceğiz gibi görünüyor ve burada yaklaşık 2.20$ civarında bir başka daha yüksek dip gerçekleşirse, büyük ihtimalle bunları (3.00$) kıracağız. ) ve sonra 3.50$’da bir teste bakıyoruz ve potansiyel olarak burada bu yüksek seviyeleri (6.00$) kırmak için istekli olduğumuz bir devam var.”

Sırada, geliştiricilerin Ethereum ile tamamen uyumlu merkezi olmayan zincirler oluşturmasına ve sağlamasına olanak tanıyan bir blok zinciri ağı olan SKALE (SKL) var. Van de Poppe, boğaların önemli bir fiyat alanını kurtarmayı başarması durumunda SKL’nin potansiyel olarak 5x’lik bir ralliyi ateşleyebileceğini söyledi.

“Bu bölgeye 0,10 ila 0,13 ABD doları arasında girersek, yatırım tezi burada birikmeye başlar, çünkü şansımız tekrar koştuğumuzda bu yüksek (0,30 ABD doları) alırız ve büyük olasılıkla bunları da almaya başlarız. (0,40 dolar) 0,60 dolara yeni bir koşuya odaklanıyor. Buna bakarsanız, nihai tez ve nihai görünüm size %400’lük bir koşu getirecektir.”

Tacirin radarındaki son madeni para, tedarik zinciri yönetim protokolü VeChain’dir (VET). Van de Poppe, VET’nin 0,039 doların altında bir taban oluşturduğunu gördüğünü söyledi.

“Burada baştan sona düzeltmeler yaptığımızı görebiliyoruz, ancak daha az ağırlığa sahip daha düşük düşük alçaklar yapıyoruz ve sonuçta sonuç, çok daha yüksek zaman çerçevesi olduğu için bu bölgede bu düzeltmeyi yine de bitiriyor olabiliriz. destek bölgeleri. Bu senaryolardan herhangi birini alıyorsak, büyük olasılıkla bir sonraki işlem bizi 0.15 veya 0.12 dolara getirecek.”

İ

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Doğrudan gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp
En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/Tasarım Projeleri/Natchapol18Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

Yorum Yap