Cardano Çıkış Yapacak mı? Analitik Firması, Yatırımcıların ADA Hakkında Güvende Hissettiklerini Söyledi

 Cardano Çıkış Yapacak mı?  Analitik Firması, Yatırımcıların ADA Hakkında Güvende Hissettiklerini Söyledi

Kripto analitik firması Santiment’e göre, yatırımcılar şu anda altı aylık zorlu bir düşüş eğilimine rağmen Cardano (ADA) hakkında olumlu hissediyorlar.

Yeni bir tweet’te, Santiment notlar ADA’ya yönelik kalabalığın hissiyatı, Ethereum (ETH) rakibinin 2,00 dolar civarında işlem gördüğü Kasım ortasından bu yana en olumlu seviyelerine yükseldi.

“Cardano son 24 saat içinde mütevazı bir +%6 fiyat artışı yaşadı ve tüccarlar 9. piyasa değeri sıralamasındaki varlığın patlamasını bekliyorlar.”

Kaynak: Santiment/Twitter

ADA, yazı yazılırken 0,945867 dolardan işlem görüyor. Piyasa değerine göre 9. sıradaki kripto varlığı, son yedi gün içinde %3’ten fazla düştü.

ayrıca notlar Genel kripto piyasasının “özellikle hareketsiz” bir hafta sonundan sonra ticaret hacmi açısından bu hafta toparlandığını söyledi.

“Kripto için güzel bir toparlanma gününde, fiyatlar hızla Perşembe öncesi dip fiyatlarına geri döndüğünden, özellikle hareketsiz geçen bir hafta sonundan sonra işlem hacmi önemli ölçüde arttı. Geçen hafta sonu dalışı satın alacak kadar cesur olanlara tebrikler.”

Kaynak: Santiment/Twitter

Belirli altcoinler açısından, analitik firması diyor Merkezi olmayan zincirler arası likidite protokolü THORChain için yerel varlık olan RUNE, son zamanlarda işlem hacmi açısından bir yılın en yüksek seviyesine ulaştı.

“Thorchain’in ticaret hacmi, son rallisine paralel olarak artıyordu ve bir yılın en yüksek seviyelerine ulaştı. Olumsuz duygular, bir teslimiyet işareti olan takip eden 2 haftalık RUNE düzeltmesinden sonra da yer aldı.”

Kaynak: Santiment/Twitter

Artan hacim, bir fiyat rallisine paralel olarak gerçekleşti: RUNE, Şubat sonunda 3,50$ civarındayken Mart sonunda 12,50$’ın üzerine çıktı. Bununla birlikte, piyasa değerine göre 50. sıradaki kripto varlığı o zamandan beri düzeltildi ve yazı yazılırken 9.27 dolardan işlem görüyor.

Santiment tarafından paylaşılan bir grafiğe göre hacim de düştü.

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Doğrudan gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp
En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/DDeveceeSon dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

Yorum Yap