Cardano için Yeni Destek, Shopify ve WooCommerce’e Kripto Getiriyor

 Cardano için Yeni Destek, Shopify ve WooCommerce’e Kripto Getiriyor

Yeni bir Cardano entegrasyonu, altıncı en büyük kripto varlığını ana akım benimsemeye bir adım daha yaklaştırıyor.

Yeni bir Reddit gönderisinde, kripto ödeme ağ geçidi çözümü NOWPayments, izin verir WooCommerce ve Shopify tüccarları Cardano’ya (ADA) sahip olmak için.

“Cardano teknoloji ekibiyle entegrasyonumuzu onayladıktan sonra – duyurumuzu tekrar yayınlıyoruz ve Cardano topluluğu ile iletişime geçmekten heyecan duyuyoruz!

Shopify kripto ödemeleri eklentimizi kullanıma sunduk ve artık Shopify mağazanız için ADA’da ödemeleri kabul edebilirsiniz.

Ayrıca çeşitli başka eklentilerimiz de var! “

Web sitelerine göre NOWPayments, tüccarların büyük hacimli madeni paralar Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Binance Coin (BNB) ve Cardano dahil olmak üzere 50’den fazla jetonu kabul etmesini sağlar. göndermek paraları doğrudan alıcının cüzdanına aktarır. Cüzdanları olmayan çevrimiçi satıcılar için NOWPayments, bu satıcıların hala ADA ve diğer kripto varlıklarını kabul edebileceğini vurguluyor.

“Otomatik para dönüştürme sağlıyoruz: Müşterilerin ödeme yaptığı bir para birimi için cüzdanınız olmasa bile, sizin için otomatik olarak dönüştürüyoruz. Önümüzdeki hafta kullanıma sunulan para birimlerini de sınırlama seçeneğimiz olacak. “

Shopify ve WooCommerce’e ek olarak NOWPayments, ADA ödemelerini etkinleştirmek için küresel çevrimiçi pazar yeri Etsy ile ekip kurmayı düşündüklerini ortaya koyuyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

Yorum Yap