Cardano Kurucusu Charles Hoskinson, Kripto Piyasasının Çöküşü Korkularının Aşırı Şişmiş Olduğunu Söyledi, İyileşme Zamanını Belirledi

 Cardano Kurucusu Charles Hoskinson, Kripto Piyasasının Çöküşü Korkularının Aşırı Şişmiş Olduğunu Söyledi, İyileşme Zamanını Belirledi

Cardano (ADA) kurucusu Charles Hoskinson, büyük düzeltmelerin kripto endüstrisinin rutin parçaları olduğunu ve son piyasa çöküşünü çevreleyen histerinin şişirildiğini söylüyor.

yeni bir video güncellemeHoskinson, deneyimli yatırımcıların geçmişte benzer büyüklükte düzeltmelere tanık olduklarından, yeni yatırımcılar panik düğmesine basarken, en son keskin piyasa düşüşünden etkilenmemiş göründüklerini söyledi.

“Neredeyse on yıldır bu alandayım ve Bitcoin’i 1 dolardan öncesini hatırlıyorum, sonra 30 dolara, sonra 4 dolara, sonra 250 dolara, sonra 80 dolara, sonra 1.200 dolara, sonra düşüşe geçti. tekrar 250 dolara, sonra 20.000 dolara, sonra 4.000 dolara, sonra 64.000 dolara…

Ve nereye gidersem gideyim ve ne yaparsam yapayım, tavrın sürekli kafiyeli olması beni her zaman şaşırtıyor. Yani eski muhafız, artık hiçbir şey bizi aşamaz. Hiçbir şeyi kaçırmadığımızdan emin olmak için her şeyi iki kez gördük.

Yeni insanlar, örneğin bir stablecoin’in çöküşü veya Bitconnect’in çöküşü veya bu tür şeyler gibi bir şey olduğu anda, ‘Aman Tanrım, bu kriptonun sonu. Her şey bitti, hepimiz öleceğiz, piyasalar bitti, rüya bitti” dedi.

Hoskinson, yeni gelenleri en son kripto kışına “hoş geldiniz” diyerek devam ediyor, söyleyerek Endüstrinin istikrarlı bir şekilde yükselmeden önce bir dibi bulması haftalar veya aylar alabilir.

“Bu sizin ilk kripto kışınızsa, hoş geldiniz. 2011’den beri çok şey yaşadım ve her zaman soğuk bir buz banyosu gibi vurdular. Panik, sokaklarda kan aşamasındayız. Bir dip bulunduğunda haftalar veya aylar içinde temizlenir. Sonra uzun bir merdivenden yukarı tırmanın.”

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Doğrudan gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp
En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/Patlama/Natalia
Yorum Yap