Cardano ve Shiba Inu, Bitcoin Fiyat Hedefi Şimdi 28 bin Dolar, Veteran Analist Uyardı – ZyCrypto

 Cardano ve Shiba Inu, Bitcoin Fiyat Hedefi Şimdi 28 bin Dolar, Veteran Analist Uyardı – ZyCrypto

Reklam &nbsp &nbsp

9 Mayıs Pazartesi, kripto piyasası dökülmeye devam ediyor ve geçen haftaki tüm kripto piyasasının son gündeki %9,80 düşüşün ardından 1,46 trilyon dolara düştüğünü gören kaybetme serisini sürdürmekle tehdit ediyor.

BTCUSD Grafiği Ticaret Görünümü

Yazı yazarken, diğer kripto para birimleri için de öncü olarak kabul edilen Bitcoin, son 24 saatte %8.18 düşüşle 31.715$’a geriledi. Ethereum %7,86 düştü ve Pazar akşamı 2.500 dolarlık desteği kaybettikten sonra şu anda 2.331 dolardan işlem görüyor. Diğer en iyi parçalayıcılar arasında, son 24 saat içinde sırasıyla %17,5, %17,43, %15,31 ve %17 kaybeden Shiba Inu (SHIB), AAVE, Cardano (ADA) ve Polkadot (DOT) yer alıyor.

Hisse Senetleri, Hisse Senetleri Piyasasının Suçu

Bununla birlikte, bazı uzmanlar ABD Dolar Endeksi’nin (DXY) devam eden kazanımlarının Bitcoin, Ether, Cardano, Solana, Shiba Inu ve diğer kripto para birimlerini daha fazla düzeltmeye itebileceği konusunda uyardı. Diğerleri, geleneksel risk piyasalarının kararı verdiğine inanıyor.

“Nasdaq 100, art arda beşinci haftasında bir kez daha düştü. Kripto piyasaları hisse senedi piyasasıyla aynı hızda hareket ediyor ve şu anda gördüğümüz şey yatırımcıların BTC’yi riskli bir varlık olarak görmesi.” Darshan Bathija Singapur merkezli kripto platformu Vauld’un kurucu ortağı ve CEO’su dedi. “Yükselen enflasyon korkuları ışığında, çoğu yatırımcı riski azaltmak için hisse senedi ve kripto satarak riskten kaçınma yaklaşımı benimsedi” diye ekledi.

Bitcoin 28.000 Dolara mı? Hayır, Bir Dakika Bekle

Teknik olarak, kıdemli tüccar Peter Brandt gibi diğerleri, Bitcoin’in temel destek seviyelerinin üzerinde tutunamamasının ardından daha düşük bir düşüş yaşayabileceğine inanıyor. Pazartesi günü bir tweet’te, uzman, Bitcoin’in büyük olasılıkla 30.000 dolardan destek bulacağını, “şimdi 28.000 doların aşağı yönlü bir hedef olarak çok yaygın olarak kabul edildiğini” belirtti.

Reklam &nbsp &nbsp

1 Mayıs’ta Brandt bir ayı kanalı çizdi ve ardından bir ders kitabı oyun modeli ortaya çıkarsa fiyatın 28.000 dolara düşeceğini tahmin etmişti. Bugün ise duruşunu yeniden değerlendirerek, gözden geçirilmiş destek hedefini “herkes satarken al, herkes alırken sat” ifadesiyle savunmuş görünüyor.

Zincir içi analitik firması Santiment’e göre, geçen haftaki satış, kağıt ellerin ayıklanmasında kritik derecede önemliydi ve BTC fiyatı için çok ihtiyaç duyulan yükselişi sağlayabilir.

Ayrıca, mevcut düşüşün, HODLers’ın çantalarını benzeri görülmemiş oranlarda sakladığı BTC satın alan yeni adreslerin sayısında meteorik bir artış gördüğü göz önüne alındığında, uzmanlar bunun BTC’ye fiyatını ormandan çıkarmak için çok ihtiyaç duyulan gücü verebileceğine inanıyor. .

Bununla birlikte, haftalık stokastik aşırı satım bölgesine düşmesine rağmen, Bitcoin 28.000 $ aralığına düşme riskiyle karşı karşıya. Tüccar duyarlılık endeksi de “aşırı korku” sinyali veriyor – bu gerçekleştikten sonra genellikle neyin ortaya çıktığını hepimiz biliyoruz – fiyat sıçramaları.


Yorum Yap