Cardano’nun (ADA) En Büyük Balinaları Birikim Moduna Döndü, ADA’nın Rekor Yüzdesini Tuttu: Santiment

 Cardano’nun (ADA) En Büyük Balinaları Birikim Moduna Döndü, ADA’nın Rekor Yüzdesini Tuttu: Santiment

Blockchain analitik firması Santiment, ADA 1,00 doları geri almak için mücadele ederken Cardano’nun en büyük balinalarının davranışlarına biraz ışık tutuyor.

santim diyor Cardano’nun tüm zamanların en yüksek seviyesinden yaklaşık %60 düşmesine rağmen, ADA balinaları son iki yılda mevcut arzın en büyük yüzdesine sahip olmaya geri döndü.

Cardano balinaları, cüzdanlarında en az 10 milyon ADA tutan herhangi bir varlık olarak tanımlanır.

Cardano, tüm zamanların en yüksek seviyesi 3,10 dolardan bu yana -%59 düştü. Bununla birlikte, varlığın en büyük balinaları (10M+ ADA’ya sahip), iki yıl içinde tutulan en büyük arz yüzdesine, %46,6’ya geri döndü. Bu adreslerin büyük bir kısmının borsalara ait olduğunu unutmayın.”

Kaynak: Santiment/Twitter

Altcoin piyasasının geri kalanına bakıldığında, Santiment, Ethereum’a (ETH) dikkat çekiyor ve ETH’yi çevreleyen aşırı olumsuz duyarlılığın yakın gelecekte bir trend tersine dönebileceğini söylüyor.

“İnanılmaz Mart’ın ardından piyasa değerleri düşmeye devam ederken kripto çevrelerinde dolaşan çok fazla düşüş var. Özellikle Ethereum, fiyat artışından önce bile bir ton FUD gördü ve #buythedip fırsatları doğabilir.”

Kaynak: Santiment/Twitter

Bitcoin’e (BTC) gelince, içgörü firması, son günlerde piyasa değerine göre önde gelen kripto varlığı düzeltildiğinden, çoğu tüccarın ortalama olarak kârla çıkmayı başardığını söylüyor.

“Bitcoin’in dün 39.4 bin dolara düşmesi, büyük miktarda kâr getiren işlem gördü. İlginç bir şekilde, bu ani artışlar genellikle fiyatlar yükselirken meydana gelir ve bu, büyük olasılıkla birçok BTC’nin negatif kar bölgesinde olmadan hemen önce tüccar kapitülasyonuydu.”

Kaynak: Santiment/Twitter
Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/Shacil/Mingirov YuriySon dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

Yorum Yap