Cardano’nun Diğer Kriptolara Göre Büyük Bir Özelliğe Sahip Olduğunu Söyledi

 Cardano’nun Diğer Kriptolara Göre Büyük Bir Özelliğe Sahip Olduğunu Söyledi

 

Coin Bureau’nun sahte sunucusu, en iyi akıllı sözleşme platformu olarak Ethereum’u yenme yarışında Cardano’nun bazı avantajları hakkındaki düşüncelerini paylaşıyor.

Guy olarak bilinen analistin en iyi kripto varlıklarını açıkladığı yeni bir videoda, 653.000 abonesine Cardano’nun (ADA) portföyünün% 8’inin biraz altında olduğunu söylüyor.

Guy, geçen yaz varlığın 0,08 doların biraz üzerinde olduğu zamanlarda Cardano’ya tahsis etmeye başladı. ADA, yazı yazılırken yıllık% 3,724 artışla 1,27 dolardan işlem görüyor.

Coin Bureau sunucusu, Ethereum’un bir numaralı blockchain platformu olarak adını yaşayamaması durumunda Cardano’ya bir hedge olarak yatırım yaptığını açıklıyor.

Guy, Cardano bu haftanın başlarında akıllı sözleşmelerin bu Ağustos ayında başlayıp çalışacağını ve teorik olarak blockchainler arasında Ethereum’un yanında ikinci sıraya koyacağını duyurdu.

“Polkadot (DOT) gibi, Cardano’yu Ethereum’da herhangi bir terslik olması durumunda öncelikle bir hedge olarak görüyorum… Cardano’nun araştırma ve geliştirmeye yönelik meslektaş değerlendirme yaklaşımının büyük bir hayranıyım.

Cardano’nun Polkadot’tan çok daha erken akıllı sözleşmeler yapacağına dair bir his var ki bu teorik olarak onu Ethereum’a kadar bir sonraki koşucu yapacak. “

Guy, Cardano blok zincirinde geliştirmeye ilgi duyan bir geliştirici kovanı olmamasına rağmen, Cardano topluluğunun güçlü olduğunu ve piyasadaki ADA tokenlerinin çoğunun likidite havuzlarında kilitlendiğini, yani şu anda satılamayacaklarını ekliyor. Açık market.

“Sorun şu ki, Cardano’nun blok zinciri üzerinde çalışmak için Polkadot kadar can atan geliştirici sayısı yok. Daha da önemlisi, Cardano, akıllı sözleşme işlevini gerçek dünya ortamında Polkadot’un Kusama (KSM) ile yapabildiği gibi test edemez.

Cardano’nun Polkadot ve diğer çoğu kripto para birimine göre sahip olduğu büyük bir avantaj, Cardano topluluğunun boyutu ve katılımıdır. En çok izlenen videolarımdan bazıları Cardano ile ilgili ve Charles Hoskinson’ın YouTube kanalı benimkinden daha hızlı büyüyor gibi görünüyor.

Dolaşımdaki tüm ADA’nın% 60’ından fazlası da yaklaşık 2.500 stake havuzunda kazanıyor. Cardano’nun Polkakdot kadar konuşlandırılmayı bekleyen dApp’leri olmayabilir, ancak muhtemelen bunları kullanmak için bekleyen milyonlarca insan var. “

lSon dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

Yorum Yap