Cardano’nun Yaratıcısı Büyük Olaylardan Plan Yapıyor – İşte İzlemeniz Gerekenler

 Cardano’nun Yaratıcısı Büyük Olaylardan Plan Yapıyor – İşte İzlemeniz Gerekenler

Cardano’nun kurucusu Charles Hoskinson, şirketin operasyonlarını genişletme planları hakkında kripto topluluğunu güncelliyor.

Musings About the Roadmap adlı yeni bir videoda Hoskinson, IOHK (Input Output Hong Kong) Global’in Afrika’daki işini büyütmeye odaklanarak dünya çapında ölçeklenmeyi planladığını paylaşıyor.

“Kaynakları muazzam bir şekilde ölçeklendiriyoruz. Bizim tarafımızdan IOHK Global’den, araştırma ve geliştirmeye muhtemelen en az 15 milyon dolar harcayacağız. Bu yüzden birçok yeni laboratuvar kuruyoruz, yeni bilim adamları ediniyoruz, mevcut bilim çekirdeğimizi güçlendiriyoruz, yeni doktora sonrası, daha fazla doktora sonrası, daha çok lisansüstü öğrenci alıyoruz …

Ayrıca ticari tarafta da ticari bölümümüzü gerçekten büyütüyoruz ve özellikle Afrika’da kaynakları kesinlikle sekiz rakama çıkaracağız çünkü pek çok iyi haber geliyor. “

Hoskinson’ın yorumları, IOHK’nın Alonzo güncellemesinin bu Ağustos ayında Cardano ağına akıllı sözleşmeler getireceğini duyurmasının hemen ardından geldi. Akıllı sözleşme yetenekleri – rakip Ethereum blok zincirinin halihazırda sahip olduğu bir işlevsellik – geliştiricilerin platform üzerine inşa etmelerine ve merkezi olmayan finans (DeFi), fungible olmayan tokenler (NFT’ler) ve merkezi olmayan bulut depolama gibi en sıcak kripto sektörlerini platforma getirmelerine olanak tanıyacak. projeler.

“Alonzo bir kez vurduğunda, haftanın canavarından o kadar çok haber çıkacak ki, haftanın tadı… Bizim tarafımızda onunla rekabet etmek zor olabilir, bu yüzden erken çıkarmayı düşündüm. Bu yılın ikinci yarısı, topluluk çabalarının yanı sıra yönlendirilmiş çaba ve bu ikisini mümkün olan en üretken yollarla nasıl harmanlayacağına dair gerçekten büyük bir tartışma.

Ama gerçekten harika olan, bir hükümetin kurulduğunu görmem. Topluluğun gerçekten doğru yerde hareket ettiğini görüyorum ve bilim alanında yaptığımız yatırımların ve protokol tasarımının gerçekten işe yaramaya başladığını görüyorum. “

l

Bir Ritmi Kaçırmayın – Doğrudan gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarıları almak için abone olun

Bizi takip edin Twitter, Facebook ve Telgraf

Günlük Hodl Mix’te Sörf Yapın

 

En Son Haber Başlıklarına Göz Atın

 

Sorumluluk reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara herhangi bir yüksek riskli yatırım yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz herhangi bir kaybın sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını tavsiye etmez, The Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

Yorum Yap