Chainlink (LINK) için Ayı Piyasasının Sonu Yaklaşıyor, Diyor Kripto Analisti – İşte Tersine Dönüş Senaryosu

 Chainlink (LINK) için Ayı Piyasasının Sonu Yaklaşıyor, Diyor Kripto Analisti – İşte Tersine Dönüş Senaryosu

Popüler kripto analisti Michaël van de Poppe, merkezi olmayan oracle ağı Chainlink (LINK) ve diğer mücadele eden altcoinler için ayı piyasasının sonunun yakın olduğunu düşünüyor.

Yeni bir video güncellemesinde Van de Poppe, 165.000 YouTube abonesine Chainlink’in geçen Mayıs ayında ulaştığı tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 52.70 $’dan yaklaşık %80 düştüğünü söyledi.

Kripto analisti, bu ciddi kayıpların, özellikle merkezi olmayan finans (DeFi) sektöründeki altcoinler arasında yaygın olduğunu belirtiyor.

“Bazı altcoinler, özellikle DeFi’de %90 düştü. Bu düşüş eğilimine sahip olmamız muhtemeldir, ancak aynı zamanda altcoinler için ayı piyasasının gerçek sonuna yaklaştığımızı hissetmeye başlıyoruz…

Bu pozisyonları biriktirmeye başladığımız aşamaya yaklaşıyoruz, kendimizi bir sonraki boğa döngüsüne hazırlıyoruz. [Federal Reserve rate] zamlar azalacak.”

Kaynak: Crypto Michael/YouTube

Van de Poppe, ayı piyasasından dönüşün, Federal Rezerv faiz oranı artışlarına ilk fiyat tepkisinden sonra gerçekleşeceğini söyledi.

Chainlink, yazı yazılırken 11.20 dolardan işlem görüyor. Piyasa değerine göre 27. sıradaki kripto varlığı, geçen hafta yaklaşık %10 ve geçen ay %36,5’ten fazla düştü. Van de Poppe, LINK’te “potansiyel bir oyun için” 8 dolar aralığına bakacağını söyledi.

İ

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Doğrudan gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp
En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

&nbsp Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/ParamePrizmaSon dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

Yorum Yap