Çığ (AVAX), Bu Metrik Açısından Sonraki Çeyrek Ethereum’u (ETH) Geçebilir: Analytics Firması Messari

 Çığ (AVAX), Bu Metrik Açısından Sonraki Çeyrek Ethereum’u (ETH) Geçebilir: Analytics Firması Messari

Önde gelen bir kripto araştırma firması Avalanche’ın (AVAX) günlük işlem sayısı açısından Ethereum’un (ETH) arkasından geldiğini söylüyor.

Yeni bir blog gönderisinde, dijital varlık araştırma firması Messari notlar Ethereum’un 2022’nin ilk çeyreğinde günde ortalama yaklaşık 1,17 milyon işlem gerçekleştirdiğini söyledi.

Kripto araştırma firmasına göre Avalanche, ilk çeyrekte Ethereum ortalamasının %74’ünü yakaladı ve ikinci çeyrekte bunu aşabilir.

“Teşvik programlarının beklemeye alınması ve alt ağların yola çıkmasıyla Avalanche, önümüzdeki çeyrekte Ethereum’u geçmek için ilginç bir fırsata sahip.”

Avalanche’a göre, alt ağ anlamına gelir Bir dizi blok zincirinin durumu üzerinde fikir birliğine varmak için birlikte çalışan dinamik bir doğrulayıcı kümesi olan alt ağ.

Messari ayrıca Avalanche’ın işlem ücretlerinin, kısmen, büyük bir Avalanche yükseltmesi sayesinde ikinci çeyrekte düşeceğini tahmin ediyor. Kayısı.

Kayısı’nın daha fazla piyasaya sürülmesiyle, işlem ücretleri o zamandan beri sabitlendi ve işlem başına ortalama 0,67 dolar oldu. Kayısı, düğümlerin geçmiş işlemleri güvenli bir şekilde sıkıştırabileceği bir süreç olan ‘doğrulanabilir budama’yı kolaylaştırmayı amaçlamaktadır.

İşlem maliyetlerinin düşük ve kullanıcılar için öngörülebilir olmasını sağlayan bir ücret mekanizmasına sahiptir. İstikrarlı olsa da, işlem ücretleri günlük işlemlerle paralel olarak yukarı doğru bir eğilim gösteriyor. Kayısı’nın daha fazla beklenen sürümleriyle, ortalama işlem ücretlerinin istikrar kazanmaya ve düşüş eğilimine devam etmesini beklemeliyiz.”

AVAX yazı yazılırken 76.94 dolardan işlem görüyor. Piyasa değerine göre 10. sıradaki kripto varlığı, son 24 saatte %3’ten fazla ve son iki haftada yaklaşık %20 düştü.

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Doğrudan gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp
En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/Avishake07Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

Yorum Yap