Çin’in spor markası Li Ning, Bored Ape Yacht Club’ı sergileyecek

 Çin’in spor markası Li Ning, Bored Ape Yacht Club’ı sergileyecek

Merkezi Pekin’de bulunan önde gelen bir Çin spor giyim ve ekipman şirketi olan Li Ning, marka, değiştirilemez jetonların artan popülaritesinden yararlanmaya çalıştığı için, Bored Ape Yacht Club #4102’nin resimlerini içeren bir giysi serisi piyasaya sürmeye hazırlanıyor. NFT’ler).

İlgili makaleye bakın: Çin Komünist Partisi NFT’leri “geliştirmek” için kağıt

Hızlı gerçekler

Li Ning, şirket olan BAYC imajının baskılı tişörtleri ve şapkalarını satacak. Pazar günü açıklandı Çin’in Twitter benzeri mikroblog platformu Weibo’da. dosyalama Pekin 2022 Kış Olimpiyatları’nın resmi ortağı olan Çinli bir spor giyim markası olan Anta, bu yılın başlarında NFT kervanına atladı. bir dizi dijital koleksiyon yayınladı ulusal atletizm takımına yer veriyor. Çin, NFT ticareti konusunda henüz net düzenlemeler yapmadı, ancak devlet medyası, NFT pazarının gelişimini olumsuz yönde etkileyebilecek yutturmaca ve abartı uyarıları yayınladı. Bu ayın başlarında, Çin’in bankacılık ve menkul kıymetler endüstrisi lobiler, üyeleri NFT’lerin “finansallaştırma ve menkul kıymetleştirme” dalgasını “kararlı bir şekilde frenlemeye” çağırdı.

İlgili makaleye bakın: Çin Komünist Partisi NFT’leri düzenlemek istiyor

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

Yorum Yap