Çinli koşucular, StepN’in komisyon için GMT’sini kazanmak için yedek koşu sunuyor

 Çinli koşucular, StepN’in komisyon için GMT’sini kazanmak için yedek koşu sunuyor

Çinli teknoloji devi Alibaba’nın ikinci el pazarındaki 170’den fazla reklam, itibari para komisyonları karşılığında StepN kullanıcıları için kripto para birimi GMT kazanmak için çalışan hizmetler sunuyor.

İlgili makaleye bakın: Çin’in NFT saygısızlığa karşı diktası ustaca bir endüstri yaratıyor

Hızlı gerçekler

StepN, kullanıcıların egzersizler yaparak GMT kripto para ödülleri kazanmalarını sağlayan blok zinciri tabanlı merkezi olmayan bir uygulamadır; bu, projenin bir çift sanal parası olmayan token (NFT) ayakkabısına sahip olarak açılabilen bir özelliktir. Reklamverenler, yürüyüş ve koşu hizmetleri için “enerji” başına 8 yuan ila 15 yuan (1.18 ABD Doları ila 2.21 ABD Doları) ve 12 yuan ila 25 yuan (1.77 ABD Doları ila 3.78 ABD Doları) arasında değişen fiyat teklifleriyle koşu hızına dayalı ikame koşu hizmetleri sunmaktadır. koşmak için “enerji” başına.“Enerji“, StepN NFT sahiplerinin tek bir “enerji”nin beş dakikalık egzersize eşit olduğu GMT’ler için egzersiz yapmaya başlamak için harcadıkları birimdir. NFT’nin nadirliğiveya bir koşu sırasında kazanılan toplam GMT tutarından %10’luk bir kesinti. StepN kurucu ortağı Yawn Rong, kullanıcıların 10 dakikalık etkinlikler için en az 25 ABD Doları kazanabileceğini, bazı kullanıcıların ise tek bir günde 4.500 ABD Dolarına kadar kazanabileceğini söyledi. Forbes.GMT, CoinMarketCap verilerine göre, geçtiğimiz gün %50’den fazla artışla, basın zamanında 1,50 ABD dolarından işlem görüyordu.

İlgili makaleye bakın: Canlı oyna: GameFi, Güneydoğu Asya’da kripto paraya aşık oluyor

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

Yorum Yap