Coin Bürosu, Solana’nın (SOL) Başka Bir Sıcak Ethereum Rakibiyle Sert Rekabetle Karşı Karşıya Olduğunu Söyledi

 Coin Bürosu, Solana’nın (SOL) Başka Bir Sıcak Ethereum Rakibiyle Sert Rekabetle Karşı Karşıya Olduğunu Söyledi

Yakından takip edilen bir kripto analisti, önde gelen Ethereum rakibi teknik engellerle karşı karşıya kaldığından, Solana’nın (SOL) büyük bir rakibi olarak başka bir altcoinin ortaya çıktığını söylüyor.

Yeni bir videoda, takma adlı Coin Bureau sunucusu Guy, iki milyon YouTube abonesine, yatırımcıların ağ kesintileri ve blok zincirinin algılanan güvenilirliğini etkileyen hack’lerden sonra bir Solana alternatifi aradıklarını söylüyor.

Analist, yatırımcıların artık merkezi olmayan uygulama (DApp) platformu Near Protocol’e (NEAR) baktığını söylüyor.

“Near Protocol, bu kullanıcıların ve yatırımcıların birincil alıcısı gibi görünüyor, bu da Solana’nın birincil rakibi olduğu düşünülürse mantıklı.

Blok zincirleri benzer mimarilere sahip, aynı programlama dilini kullanıyorlar, onları oluşturan yazılım şirketleri aynı bölgede bulunuyor ve aynı kripto VC’leri tarafından destekleniyorlar.”

Analist, güncellemelere, gelişmelere, duyurulara ve ortaklıklara rağmen SOL fiyatının neden zorlandığının başka nedenlerine işaret ediyor.

“SOL bir altcoin ve bu, fiyat hareketinin BTC’lerle yüksek oranda ilişkili olduğu anlamına geliyor. Muhtemelen şimdiye kadar fark ettiğiniz gibi, Bitcoin 2 Aralık’tan beri zor zamanlar geçiriyor…

CoinGecko ve CoinMarketCap’e göre SOL’ün dolaşımdaki arzı sırasıyla 20 ila 22 milyon arasında arttı. SOL başına ortalama fiyatın yaklaşık 100 dolar olduğu varsayıldığında, bu, tüm SOL’un satıldığını varsayarsak, 2 milyar doların üzerinde potansiyel satış baskısına yol açar.”

SOL’nin mevcut performansına rağmen Guy, kripto piyasaları daha tanımlanmış bir boğa koşusuna girdiğinde altcoinin muhtemelen önceki tüm zamanların en yüksek seviyelerini yeniden test edeceğini söylüyor.

“SOL için yarım düzineden fazla farklı kurumsal yatırım aracı var ve anladığım kadarıyla, SOL’ün düşük fiyat hareketine rağmen Aralık ayından bu yana makul miktarda giriş gördüler.

Perakende tarafında, OpenSea’nin Solana’daki son lansmanı, SOL için kullanıcı hizmet talebinde bir artışla sonuçlanmış gibi görünüyor. Solana’nın DeFi protokollerine kilitlenen toplam değerin, SOL’ün son rallisi sırasında düşmeye devam ettiği göz önüne alındığında, durumun böyle olduğu varsayılabilir.”

Ö

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Doğrudan gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp
En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/vectorpouch/Natalia SiiatovskaiaSon dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

Yorum Yap