Coinbase Araştırma Raporu Ayrıntıları Bitcoin ve Ethereum için Sırada Ne Var, Yeni Kripto Yatırımları Sınıfını Vurguluyor

 Coinbase Araştırma Raporu Ayrıntıları Bitcoin ve Ethereum için Sırada Ne Var, Yeni Kripto Yatırımları Sınıfını Vurguluyor

ABD merkezli dijital varlık borsası Coinbase, 2022’nin ikinci yarısında kripto pazarlarını nelerin beklediğini analiz ediyor.

Coinbase bir araştırmada Bitcoin (BTC) ile başlayarak diyor rapor Mt. Gox tazminat planının bu yılın ikinci yarısında hayata geçirilmesiyle amiral gemisi kripto varlığının arzının artabileceğini söyledi.

Sekiz yıl önce Mt. Gox borsa hackinden 140.000’den fazla Bitcoin kurtarıldı.

“Akışlar tarafında, yaklaşık 7 ila 8 milyar dolarlık Bitcoin ödemelerinin potansiyel olarak pazara ne zaman ulaşabileceğini görmek için Mt. ”

Coinbase, algoritmik stabilcoin ihraççıları tarafından yapılan Bitcoin alımlarının, Mt. Gox tazminat planının serbest bırakacağı arzı potansiyel olarak dengeleyebileceğini söylüyor.

Terra (LUNA) geliştiricisi Terraform Labs, Mart ayında UST algoritmik stabilcoini için bir destek olarak 10 milyar dolar değerinde Bitcoin edinme hedefini açıkladı. Coinbase, katman-1 (L1) akıllı sözleşme özellikli blockchain Tron (TRX) tarafından benzer planların Bitcoin için yükseliş olabileceğini tahmin ediyor.

“21 Nisan’da Tron, 5 Mayıs’ta piyasaya sürmeyi planladığı ve gelecekte benzer satın almalara yol açabileceğini düşündüğümüz USDD algoritmik stabilcoin için 10 milyar dolarlık rezerv hedeflediğini duyurdu. Terra’nın ayak izlerini daha fazla alt L1 takip ettikçe, bu, kripto piyasası için yeni bir teknik destek yolu sağlayabilecek gelişen bir anlatı.”

Ethereum’a (ETH) dönen Coinbase, 2022’nin ikinci yarısında beklenen bir çalışma kanıtından hisse kanıtı mutabakat mekanizmasına geçişin, pazara göre en büyük ikinci kripto varlığı için yükseliş olduğunu söylüyor. kap.

“Ethereum’un ağ için önemli bir olay riskini ortadan kaldıran hisse kanıtına geçişi, ETH ihracını azaltır (potansiyel olarak bunu deflasyonist bir varlık yapar) ve muhtemelen ETH stake getirilerini artırır.”

ABD merkezli kripto borsası ayrıca kripto para endüstrisindeki devam eden büyüme ve yeniliğin katılımcıların ilgisini çekeceğini söylüyor.

“Bu arada, son iki yılda ortaya çıkan protokoller ve merkezi olmayan uygulamalar (DApp’ler) arasında artan rekabeti görmemiz muhtemel ve bu alanda pazarın dikkatini çekmeye devam edecek yeni gelişmeler görmeyi bekliyoruz.”

Coinbase ayrıca katman-2 (L2) ağları olarak da bilinen Ethereum ölçeklendirme çözümlerinin yeni kripto yatırım kategorilerine yol açabileceğini söylüyor.

“Yeni L2 belirteçleri ve potansiyel olarak kripto yatırımları için yeni bir kategori sunabilecek Ethereum katman-2 ağlarının metalaştırılması.”

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Doğrudan gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp
En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/MoVille
Yorum Yap