Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

Coinbase: Bitcoin Altından Üstün

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
 Coinbase: Bitcoin Altından Üstün
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı

ABD merkezli lider coin borsası Coinbase tarafından yayınlanan bir rapor, Bitcoin’in altından daha yüksek belirgin bir avantaj sunduğunu savundu . Bitcoin’in herhangi bir tedarikçiye bağımlı olmamasından dolayı bu avantajları sağladığını belirtiyorlar.

Raporda “Bitcoin ve altın kısıtlı ve küresel olarak erişilebilir değerler” olarak benzerken, Coinbase, altının koronavirüs salgınının etkilerinden kaynaklanan son arz sıkışıklığının Bitcoin’in üstün küresel erişilebilirliğini vurguladığını ileri sürüyor.

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

Bitcoin altına göre avantajlıdır

2 Mayıs’ta yayınlanan bir raporda Coinbase , COVID-19 salgınının bitcoin’in altın üzerinde sunduğu avantajları aydınlattığını ve “Bitcoin’in kırılgan tedarikçi zincirlerine dayanmadığını ve gerçekten küresel olarak erişilebilir olduğunu” iddia ediyor.

Coinbase, dünya genelinde altın piyasalarının ortaya koyduğui son fiyat farklarını vurguluyor, çünkü tedarikçi zincirlerindeki kesintiler farklı pazarlarda farklı kıtlık seviyelerine yol açıyor .

Rapor, New York ve Londra’daki altın fiyatlarında kabaca% 4,5’lik bir farklılık olduğunu belirtiyor. Comex’in vadeli işlem sözleşmelerini yapmak için kullanılan altın çubukların eksikliğinden kaynaklandı.

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yazı İçi Benzer Yazı Altı Reklam Alanı
Yorum Yap