Coinbase: Bitcoin Altından Üstün

Coinbase, pandemi sırasında meydana gelen kesintilerin Bitcoin'in altın üzerindeki artılarını vurguladığını iddia eden bir rapor yayınladı.

ABD merkezli lider coin borsası Coinbase tarafından yayınlanan bir rapor, Bitcoin’in altından daha yüksek belirgin bir avantaj sunduğunu savundu . Bitcoin’in herhangi bir tedarikçiye bağımlı olmamasından dolayı bu avantajları sağladığını belirtiyorlar.

Raporda “Bitcoin ve altın kısıtlı ve küresel olarak erişilebilir değerler” olarak benzerken, Coinbase, altının koronavirüs salgınının etkilerinden kaynaklanan son arz sıkışıklığının Bitcoin’in üstün küresel erişilebilirliğini vurguladığını ileri sürüyor.

Bitcoin altına göre avantajlıdır

2 Mayıs’ta yayınlanan bir raporda Coinbase , COVID-19 salgınının bitcoin’in altın üzerinde sunduğu avantajları aydınlattığını ve “Bitcoin’in kırılgan tedarikçi zincirlerine dayanmadığını ve gerçekten küresel olarak erişilebilir olduğunu” iddia ediyor.

Coinbase, dünya genelinde altın piyasalarının ortaya koyduğui son fiyat farklarını vurguluyor, çünkü tedarikçi zincirlerindeki kesintiler farklı pazarlarda farklı kıtlık seviyelerine yol açıyor .

Rapor, New York ve Londra’daki altın fiyatlarında kabaca% 4,5’lik bir farklılık olduğunu belirtiyor. Comex’in vadeli işlem sözleşmelerini yapmak için kullanılan altın çubukların eksikliğinden kaynaklandı.

Kripto Haberleri için Abone Ol

Bitcoin haberleri, Altcoin, Blockchain ve son dakika güncel haberler'e abone olun!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin

Son Eklenen Haberler

Okex’den 15 Usdt Kazandıran Kampanya Okex Kayıt Ol...

0
24 Ağustos günü duyurduğumuz OKEx kampanyamızda ilk aşama geride kaldı arkadaşlar. İlk 10 gün boyunca tüm şartları eksiksiz yerine getiren kişilerin ödülleri de sırasıyla...

OKEX Kullanım Rehberi