Coinbase, BTC ETF Girişleri Devasa Bir Artış Gördüğü İçin Bir Günden Kısa Sürede Bitcoin’de (BTC) 593.000.000 $ Kaybediyor

 Coinbase, BTC ETF Girişleri Devasa Bir Artış Gördüğü İçin Bir Günden Kısa Sürede Bitcoin’de (BTC) 593.000.000 $ Kaybediyor

Kripto pazarları ani bir satışa tanık olurken, büyük miktarlarda Bitcoin (BTC) karıştırılıyor.

Veri izleme botu WhaleAlert, aynı gün içinde iki ayrı işlemde Coinbase’den yaklaşık 16.000 BTC’nin aynı bilinmeyen cüzdana taşındığını ortaya koydu.

bu ilk 7.794 BTC’nin transferi 293.180.231 $ değerindeydi ve ikinci 8.000 BTC’nin değeri 300.543.330 $ olarak belirlendi.

BitInfoGrafikleri diyor cüzdan şu anda 699,1 milyon dolar değerinde toplam 19.244 BTC’ye sahip. İlk olarak Şubat ayında çevrimiçi oldu ve önceki tek aktivite 3.449 Bitcoin depozitosuydu.

Piyasa analisti Jan Wüstenfeld, Balina Coinbase faaliyeti ile ilgisiz gözlemlenen Purpose Bitcoin Spot ETF’ye (borsada işlem gören fon) önemli girişler.

“Vay! Bitcoin Purpose spot ETF için şimdiye kadarki en büyük giriş kaydedildi. Bir gün içinde 2.900’den fazla BTC eklendi.

[Assets under management] bu şu anda 34.400 BTC’de ve tüm zamanların en yüksek seviyesinden yaklaşık 2.000 BTC uzakta.”

Kaynak: Jan Wüstenfeld/Twitter

Şubat 2021’de Purpose, Toronto Menkul Kıymetler Borsası’na giriş yaptığında ve yatırımcılar 165 milyon dolar değerinde hisse değiştirdiğinde Kuzey Amerika’daki ilk borsada işlem gören fon oldu.

ETF’ler, hem perakende tüccarlar hem de kurumlar için mevcut olan düzenleyici uyumlu yatırım araçlarıdır.

Purpose CEO’su Som Seif, yatırım fırsatlarının BTC’nin yeni bir varlık sınıfı olduğunun artan farkındalığıyla birlikte geldiğini söyledi.

“Gelişmekte olan kripto para ekosistemindeki ilk ve en büyük varlık olarak Bitcoin’in büyüme yörüngesini ve alternatif bir varlık olarak benimsenmesini sürdürmeye hazır olduğuna inanıyoruz.”

Yazma sırasında, Bitcoin %8 düştü ve 36.331 dolardan işlem görüyor.

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Doğrudan gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp
En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/atk work/Andy Chipus
Yorum Yap