Coinbase CEO’su Brian Armstrong, Kripto Ekonomisinin Küresel GSYİH’nın %15’ine Patlayacağını Tahmin Ediyor – İşte Zaman Çizelgesi

 Coinbase CEO’su Brian Armstrong, Kripto Ekonomisinin Küresel GSYİH’nın %15’ine Patlayacağını Tahmin Ediyor – İşte Zaman Çizelgesi

Coinbase kurucusu ve CEO’su Brian Armstrong, mevcut piyasa düşüşüne rağmen kripto varlıklarının geleceği konusunda iyimser.

Yakın tarihli bir Coinbase ilk çeyrek kazanç çağrısında, Armstrong diyor kripto ekonomisi, önümüzdeki 20 yıl içinde küresel gayri safi yurtiçi hasılanın (GSYİH) yaklaşık %15’ine yükselecek.

“Aklımda bu, 90’ların sonlarında veya 2000’lerin başında e-ticaretin doğuşunu gördüğünüz İnternet’in ilk günlerine benziyor ve şimdi hızlı ileri 20 yıl, e-ticaret, sanırım, küresel GSYİH’nın %15’i gibi bir şey.

Ve bence buradan 20 yıl ileriye giderseniz, kripto ekonomisi muhtemelen küresel GSYİH’nın %15’i gibi büyük bir kısmı temsil edecek.”

Armstrong, şirketlerin gelecekte şu anda interneti kullandıkları düzeyde kripto paraları benimseyeceklerine inandığını söylüyor.

“Aslında, şu anda çoğu şirketin interneti kullandığı şekilde, bence çoğu şirket gelecekte bir şekilde, şekil veya formda kripto kullanmaya başlayacak.”

Armstrong, kripto piyasalarındaki mevcut gerilemeye tepki olarak, düşüş trendi daha uzun bir süre devam ederse piyasa duyarlılığının daha da kötüleşebileceğini söylüyor.

“Yani, bakın, genç pazarlarda, insanların mantıksız bir şekilde coşkulu olduğunu düşündüğüm yerlerde bunlardan yeterince geçtik. Ve sonra aşağı piyasalarda insanlar mantıksız bir şekilde karamsar, değil mi?

Ve unutmayın, bu tıpkı piyasanın geri çekildiği bir çeyreğimiz gibi. Dört çeyrek boyunca devam ederse, sokakta gerçekten kan akacağını düşünüyorum. Ya da böyle bir şey.”

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Doğrudan gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp
En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/LongQuattro/galacticus

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

Yorum Yap