Coinbase Custody, Kripto Piyasaları Çökerken Dokuz Altcoin için Destek Ekliyor

 Coinbase Custody, Kripto Piyasaları Çökerken Dokuz Altcoin için Destek Ekliyor

Coinbase, saklama hizmetleri desteğini çeşitli altcoinlere genişleterek kripto ayak izini genişletmeye devam ediyor.

Yeni bir duyuruda, ABD merkezli kripto para borsası diyor Coinbase Custody soğuk depolama güveninin bir parçası olan 200’den fazla varlık listesine dokuz kripto para birimi ekliyor.

Coinbase Custody artık para yatırma ve çekme işlemlerini destekliyor $ERN, $TTT, $DPX, $SNT, $NCT, $Emin, $RFOX, $ALICEve $AERGO.

Detaylar burada mı? https://t.co/HtybLZye3z pic.twitter.com/G728MmRm54

— Coinbase Varlıkları (@CoinbaseAssets) 10 Mayıs 2022

Coinbase Gözetim, bir gözetimdir hizmet büyük para ile kurumsal yatırımcılar için. New York Eyaletinde kiralanmıştır ve müşterilere büyük miktarlarda kripto para depolamak için oldukça güvenli bir yol sağlamak üzere tasarlanmıştır.

Coinbase’den ilk onay alan, Lionel Messi ve Shaquille O’Neal dahil olmak üzere bir dizi yıldız sporcu tarafından onaylanan, spora dayalı, takas edilemez bir token (NFT) pazarı olan Ethernity Chain (ERN) oldu.

Ethernity Chain şu anda yaklaşık %20 indirimde ve 1,65$ değerinde. ERN, altcoinin 3.33 dolardan işlem gördüğü Pazartesi gününden bu yana %50 kaybetti.

Sıradaki, Japon finansal teknoloji (FinTech) firması Atom Solutions tarafından oluşturulan Ethereum tabanlı bir dijital varlık olan Transfer Token (TTT). Kullanıcılar ödünç vermek Ebedi Cüzdanındaki TTT jetonu.

Transfer Simgesi %4,5 indirimli ve 3,52$’a el değiştiriyor.

Ayrıca Coinbase soğuk cüzdan listesine katılan Dopex (DPX), likiditeyi en üst düzeye çıkarmayı ve aynı zamanda yatırımcı kayıplarını önlemeyi amaçlayan merkezi olmayan bir opsiyon borsasıdır.

Yazma sırasında, Dopex piyasa değerinin yaklaşık %30’unu kaybetti ve 456,70 $ fiyatla fiyatlandırıldı. DPX, 5 Mayıs’ta yaklaşık 950$’dan işlem görüyordu.

Status Network (SNT), kullanıcılara açık kaynaklı, eşler arası bir protokol ve uçtan uca şifreleme yoluyla güvenli bir mesajlaşma uygulaması, kripto cüzdanı ve Web3 tarayıcısı sunar.

Şu anda Status Network yaklaşık %20 düştü ve 0.030$ olarak fiyatlandırıldı. Geçen Perşembe SNT 0.053$’dan işlem görüyordu.

Coinbase Gözetim listesine ayrıca, yerel belirteci NCT’nin siber güvenlik verilerinin ve içgörülerinin toplanmasına yardımcı olan kullanıcıları ödüllendirdiği tehdit algılama ve kötü amaçlı yazılımdan koruma projesi Polyswarm (NCT) eklendi.

Polyswarm, bugün %16,38 düşüşle 0,017 $ seviyesinde kripto pazarlarının geri kalanını yansıtıyor.

Sırada, merkezi olmayan finans, NFT ve metaverse oyun kullanıcılarını korumaya yardımcı olan blok zinciri alanı için bir sigorta ekosistemi olan inSure DeFi (SURE) var.

Yazma sırasında, inSure DeFi 0,00402 $ gidiş oranı ile %11,46 kapalı.

Ayrıca Coinbase soğuk cüzdan listesine katılan RedFOX Labs (RFOX), metaverse odaklı bir projedir. Amaçları birden fazla blok zincirinde sürükleyici oyun deneyimleri getirmek.

RedFOX Labs, 0.016$ piyasa fiyatı ile %17.61 düştü. RFOX bir hafta öncesine göre %50 düştü.

Komşum Alice (ALICE), oyuncuların jetonları stake ederek dijital adalara yatırım yaptığı, takas edilemez bir jeton (NFT) oyna-kazan video oyunudur. Oyuncular daha sonra adalarını yükseltip inşa edebilir ve yeni koleksiyonlar bulmak için keşfe çıkabilirler.

Komşum Alice de %18.67 ile kırmızı renkte ve 2.31$’dan işlem görüyor. Sadece iki gün önce ALICE’ın değeri 4 doların üzerindeydi.

Listede sonuncusu, merkezi olmayan uygulamaların geliştiricilerine yardımcı olmak için inşa edilmiş açık kaynaklı hibrit blok zinciri Aergo (AERGO).

Aergo %25 indirimli ve 0.106$ fiyatla satışa sunuldu. Altcoin, 7 Mayıs’ta kaymaya başlayana kadar 0,02 $ seviyesinde işlem görüyordu.

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Doğrudan gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp
En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/Sabura/SensvectorSon dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

Yorum Yap