Coinbase, Gizli Ethereum Rakibi, Kıvılcım Altında Altcoin Rallisi için Sürpriz Desteği Açıkladı

 Coinbase, Gizli Ethereum Rakibi, Kıvılcım Altında Altcoin Rallisi için Sürpriz Desteği Açıkladı

Kripto pazarına gizlilik ve ölçeklenebilirlik getirmek için oluşturulmuş bir altcoin, Coinbase’den sürpriz bir liste aldıktan sonra çiçek açıyor.

ABD merkezli önde gelen kripto para borsası diyor Oasis Network (ROSE), uygun likidite koşulları karşılandığında Tether (USDT) ile eşleştirilmiş Coinbase Pro’da işlem görmeye başlayacak.

Oasis ekosistemi, kendisini gizli akıllı sözleşmeleri destekleyen ilk blok zinciri ağı olarak faturalandıran orta ölçekli bir Ethereum rakibidir.

Oasis ayrıca, katman-1 protokolleri arasında yaygın olan yüksek işlem maliyetlerini azaltmanın yanı sıra veri aktarım hızını ve verimliliğini artırmayı da amaçlamaktadır.

Projenin web sitesi, tüketicilerin kişisel verilerini nasıl paraya çevirebileceklerine ilişkin diyor,

“Tokenized Data ile kullanıcılar, verilerini analiz etmek veya kullandıkları hizmetler tarafından en hassas bilgilerinin nasıl tüketildiğini kontrol etmek isteyen uygulamalarla verilerini stake ederek ödüller kazanabilirler.”

Projenin yerel hizmet belirteci ROSE, stake etme, delegasyon ve ağ işlem ücretlerinin maliyetini karşılama için kullanılabilir.

Ağın Parsel yazılım geliştirme kiti (SDK), gizliliği ve güvenliği korurken kullanıcı verilerinin gücünden yararlanmayı amaçlar.

Coinbase listelemesinin haberi, Oasis Network dikeyini gönderdi ve %20 artışla 0,20 dolardan 0,24 dolara yükseldi.

Yazma sırasında, ROSE hafifçe düzeldi ancak gün içinde yaklaşık %8 arttı ve 0,23 dolar olarak fiyatlandırıldı.

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Doğrudan gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp
En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/AddOuts/Natalia SiiatovskaiaSon dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

Yorum Yap