Coinbase NFT pazarı artık herkese açık

 Coinbase NFT pazarı artık herkese açık

Nasdaq listesindeki kripto para borsası olan Nisan ayında beta sürümü belirli bir kullanıcı grubuna yayınlandıktan sonra Coinbase’in takas edilemez token (NFT) pazarı tüm müşterilere açıldı. Çarşamba günü açıklandı.

İlgili makaleye bakın: Coinbase’in NFT pazarı, belirli müşteriler için beta sürümüne giriyor

Hızlı gerçekler

Coinbase ilk olarak Ekim 2021’de NFT pazarını duyurdu ve o zamandan beri üç milyondan fazla müşteri bekleme listesine girdi. Şu anda ücret ödemeden çalışan platform, gelecekte bir ücret yapısı ekleyecek, Coinbase ürün başkan yardımcısı Sanchan Saxena, April’in betasında bloglandı. Bored Ape Yacht Club yaratıcısı Yuga Labs’ın Otherside metaverse arazi satışı Ethereum ağını tıkadığı ve işlem başına gaz ücretlerinin binlerce dolara yükselmesine neden olduğu için NFT işlem ücretleri son zamanlarda gündemde. Saxena, Coinbase’in gelecekte NFT pazarına drop, para basma, çoklu blok zinciri desteği ve kredi kartı satın alma gibi özellikler eklemeyi planladığını söyledi.

İlgili makaleye bakın: Bored Apes, Coinbase ile ilk filme hazırlanıyorSon dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

Yorum Yap