Coinbase, Titrek Makro Ekonomik Ortamda Kripto Yatırım Stratejisini Açıkladı

 Coinbase, Titrek Makro Ekonomik Ortamda Kripto Yatırım Stratejisini Açıkladı

Kripto borsası devi Coinbase, makro belirsizlik zamanlarında kripto yatırım varlıklarını açıklıyor.

yeni bir Blog yazısıABD merkezli en iyi kripto değişim platformu, Q1 2022 kripto portföyünün ayrıntılı bir dökümünü açıklıyor ve ileride istikrarsız bir makro ortamında nasıl gezinmeyi planladığına dair içgörüler sunuyor.

“Sağlıklı bir makro resmin ortasında, birçok kripto yatırımcısı gergin… Stratejimiz pek değişmeyecek. Günümüzün en başarılı projelerinden bazılarının 2018/2019 ayı piyasasında finanse edildiğini hatırlatmakta fayda var.

Bu ışıkta Compound, OpenSea, Polygon, Arweave, Starkware, Blockfi, NEAR ve Messari gibi projelere yaptığımız erken yatırımlar akla geliyor.

Bu nedenle, daha geniş piyasa koşullarından bağımsız olarak, sektörü ileriye taşıyan kaliteli kuruculara ve projelere yatırım yapmaya devam edeceğiz.”

Kaynak: Coinbase

Coinbase, Q1’de Web 3.0’a ve zincirler arası platformlara yatırım yaptıklarını çünkü birçok ağın değerinde büyüme olduğunu ve bu da sayısız blok zincirinde sermaye akışı talebi yarattığını söylüyor.

“Birden çok ağda artan değer, bir zincirdeki değerin diğerine akması için artan bir ihtiyaç getirdi. Bu nedenle, blok zincirler arasındaki etkinliği kolaylaştırmak için zincirler arası altyapının inşa edildiğini görmeye devam ediyoruz. (Coinbase Ventures Q1 yatırımları: LayerZero, ZK Link, LiFi, Foxchain, Socket, Composable Finance).”

ABD kripto borsası lideri, daha sonra katman 1 blok zincirlerinin yeniliklerini henüz tamamlamadığını ve sektördeki yatırımlarını ortaya koyduğunu söyledi.

“Hala geliştirme aşamasında olan yeni deneysel katman 1’leri görüyoruz.

Aptos’a (eski Diem çalışanlarından genel amaçlı L1), Celestia’ya (modüler blok zincirleri) ve Subspace’e (Arşiv Kanıtı konsensüsü) yatırımlarımız, endüstrinin temel katmanda yenilik yapmadığını gösteriyor.”

Coinbase ayrıca Ethereum (ETH) rakibi Polkadot’un (DOT) para zincirlerine yatırım yaptığını söylüyor. Parachainler, Polkadot ekosisteminde paralel olarak çalışan projeye özel blok zincirlerdir.

“İlk çeyrekte özellikle Polkadot ekosisteminde aktiftik…

Şimdi 5 canlı parachain’den 4’üne (Acala, Moonbeam, Parallel Finance ve Astar) yatırım yaptık ve Satori ve Moonwell’e yatırımlarla 1. çeyrekte DOT sularının derinliklerine daldık.”

Coinbase ayrıca blockchain oyun platformu Joyride, Vietnamlı oyun loncası Ancient8 ve popüler Bored Ape Yacht Club’ın takas edilemez token koleksiyonunun yaratıcısı Yuga Labs’a da yatırım yaptığını belirtiyor.

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Doğrudan gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp
En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/vovidzhaSon dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

Yorum Yap