Coinbase, Tüm Platformlarda Gizlilik Merkezli Ethereum Rakibi için Destek Eklerken Binance USD’yi (BUSD) Listeliyor

 Coinbase, Tüm Platformlarda Gizlilik Merkezli Ethereum Rakibi için Destek Eklerken Binance USD’yi (BUSD) Listeliyor

Dünyanın en büyük kripto pazarı tarafından yaratılan bir stablecoin, Coinbase’den sürpriz bir liste aldı.

ABD merkezli önde gelen kripto para borsası diyor Tether (USDT) ve USD için uygun likidite koşulları karşılandığında, Binance USD (BUSD) ticaret çiftlerinin Coinbase Pro çiftinde mevcut olacağını söyledi.

Coinbase, BUSD’nin altcoin’in yerel Binance Chain (BSC) değil, Ethereum (ETH) ağında bir ERC-20 tokeni olarak işlev göreceğini belirtir ve uyarıyı ekler,

“Bu varlığı başka ağlar üzerinden göndermeyin, aksi takdirde paranız kaybolabilir.”

BUSD 2019 yılında Binance ve Paxos tarafından piyasaya sürüldü ve şu anda 17.4 milyar doları aşan bir piyasa değeri ile 14. en büyük kripto varlığı.

Son zamanlarda Terra (LUNA) projesi tarafından yaratılan rakip bir stabilcoin olan TerraUSD (UST), BUSD’yi devirdi ve 18.4 milyar dolarlık piyasa değeri ile 13. sırada yer aldı.

Bununla birlikte, son 24 saatte 4,84 milyar dolarlık Binance USD işlem hacmi, TerraUSD’yi neredeyse beş kat gölgede bırakıyor. UST’nin işlem hacmi aynı zaman diliminde 1,01 milyar dolardı.

ayrıca madeni para tabanı ilan edildi Gizlilik ve ölçeklenebilirlik belirteci Oasis Network’ün (ROSE) artık iOS ve Android uygulamaları da dahil olmak üzere tüm platformunda yayında. Dün ROSE, yalnızca Coinbase Pro’da alım satım için uygun hale getirildi.

Oasis ekosistemi, kendisini gizli akıllı sözleşmeleri destekleyen ilk blok zinciri ağı olarak faturalandıran orta ölçekli bir Ethereum rakibidir.

Oasis ayrıca, katman-1 protokolleri arasında yaygın olan yüksek işlem maliyetlerini azaltmanın yanı sıra veri aktarım hızını ve verimliliğini artırmayı da amaçlamaktadır.

Projenin yerel hizmet belirteci ROSE, stake etme, delegasyon ve ağ işlem ücretlerinin maliyetini karşılama için kullanılabilir.

İlk Coinbase listelemesinin haberi, Oasis Network dikeyini gönderdi ve 0,21 dolara kadar düzeltmeden önce 0,20 dolardan 0,24 dolara %20 sıçradı.

ROSE bugün erken saatlerde 0,23 doları geri aldı ancak o zamandan beri bir sent gerileyerek 0.22 dolar aralığına geri döndü.

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Doğrudan gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp
En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/Ocelia_MGSon dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

Yorum Yap