Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

CoinTracking’den, Kripto Yatırımcıları için İki Güçlü Eklenti!

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
 CoinTracking’den, Kripto Yatırımcıları için İki Güçlü Eklenti!
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı

Bu ihtiyacı karşılamaya yardımcı olmak için CoinTracking , kripto para analizi konusunda uzmanlaşmış iki şirketle ortaklık kurdu: IntoTheBlock ve Cryptosheets. Bu yeni entegrasyonlar, dünyanın en popüler kripto vergi yazılımı için tamamen yeni bir kullanım durumu sağlıyor.

Nedir CoinTracking ?

CoinTracking, 2012 yılında kuruldu ve Nisan 2013’te dünyanın ilk kripto para birimi vergi raporlama aracı ve portföy yöneticisi olarak çevrimiçi oldu. Şirketin artık 585.000’den fazla aktif kullanıcısı var ve bu da onu alanda lider yapıyor. Kripto tüccarları CoinTracking’in ana demografisi olsa da, şirketin güçlü portföy yönetim araçları onu kripto vergisi ve yatırım firmaları arasında da popüler hale getirdi.

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

Cryptosheets

Cryptosheets, Microsoft Excel ve Google E-Tablolar için, kripto para birimi yatırımcılarına özel olarak hazırlanmış bir e-tablo eklentisidir. Eklenti, CoinMarketCap, madencilik kar hesaplayıcısı WhatToMine, kripto para birimi veri sağlayıcısı CoinMetrics.io, Cryptocompare, ParadigmAPI ve Gemini, Bittrex ve diğerleri gibi diğer birçok kaynaktan veri toplamak için kullanılabilir.

IntoTheBlock

Birkaç IntoTheBlock destekli widget artık doğrudan CoinTracking üzerinden kullanılabiliyor. Mevcut CoinTracking müşterileri, arayüzde yerleşik olduklarından onlara erişmek için bir IntoTheBlock hesabına kaydolmak zorunda değildir. IntoTheBlock’un ücretli abonelik hizmeti sayesinde daha da fazla metrik elde edilebilir.

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yazı İçi Benzer Yazı Altı Reklam Alanı
Yorum Yap