Coldplay Basçısı, Bitcoin Uygulama Dünyasına Giriyor

Kripto para dünyası, Coldplay'in basçısının bir Bitcoin uygulamasını finanse etmesi nedeniyle son zamanlarda başka bir ana akım sanatçısı kazandı.

İskoç Coldplay bas sanatçısı Guy Berryman, kripto uygulama alanına katıldı ve Zumo adlı bir Bitcoin (BTC) değişim uygulaması için fon sağladı. Sanatıçıların da ilgisini çeken kripto para teknolojileri hızla ilerlemeye devam ediyor.

Zumo CEO’su ve uygulama kurucusu Nick Jones Edinburgh News’e yaptığı açıklamada, “Pandemi salgını, nakitsiz bir topluma geçişi ve bunun gibi sorunlara daha dayanıklı yeni para birimi biçimlerine yatırım yapmanın güvenli ve kolay yollarını hızlı bir şekilde yarattı” dedi.

Uygulama Bitcoin için temel bir cadde niteliği taşıyor. Zumo, temel 21 Mayıs Edinburgh Haber makalesinde bitcoin satın alma, satma işlemleri ve saklama olanağı sağlayan temel Bitcoin işlevlerini sunuyor. Berryman, uygulama İskoç Yatırım Bankası ve pazar firması Murray Capital tarafından finanse edilmektedir dedi.

Zumo, Jones’un eklediği geniş bir kitleyi hedefliyor. Blockchain danışmanı Charles Read, teknoloji meraklısı olmayan kullanıcıların blockchain konusunda karşılaştıkları sorunları açıkladı ve uygulamanın çözüm odaklı yaklaşımına dikkat çekti.

Edinburgh News, “Zumo, yeni kullanıcılar için zorluk çıkarma problemleri olmadan merkezi olmayan teknolojinin tüm avantajlarına sahiptir. dedi.

Murray Capital genel müdürü David Murray “Şimdi gelecek nesillerin mali güvenliğine yön verecek teknolojilere yatırım yapma zamanı,” diyor. Ayrıca uygulamanın banka hesabı olmayanlar için potansiyel çözümlerinden de bahsetti. Berryman, kripto alanına giren en son ana akım sanatçılarındandır.

Kripto Haberleri için Abone Ol

Bitcoin haberleri, Altcoin, Blockchain ve son dakika güncel haberler'e abone olun!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin

Son Eklenen Haberler

Okex’den 15 Usdt Kazandıran Kampanya Okex Kayıt Ol...

0
24 Ağustos günü duyurduğumuz OKEx kampanyamızda ilk aşama geride kaldı arkadaşlar. İlk 10 gün boyunca tüm şartları eksiksiz yerine getiren kişilerin ödülleri de sırasıyla...

OKEX Kullanım Rehberi