Craig Wright Bitcoin Adreslerinin Listesini Mahkemeye Sundu

 Craig Wright Bitcoin Adreslerinin Listesini Mahkemeye Sundu

Süregelen Kleiman ve Wright davası bir kez daha ısınıyor. Craig Wright 21 Mayıs’ta meşhur Tulip Trust (lar) a ait olduğu iddia edilen bir liste sundu. Kleiman arazisi, özellikle Ira Kleiman, şimdi merhum David Kleiman’ı temsil ediyor . ‘Dave’ olarak da bilinen Kleiman, bazılarının Satoshi Nakamoto takma adıyla çalışan sahte bir grubun üyesi olabileceğine inandıkları bir güvenlik araştırmacısıydı.

Ira Kleiman’a göre , kardeşi David’in mirası, Avustralyalı yerli Craig Wright ile çok yıllı bir ortaklık sırasında manipüle edildi. Tulip Trust, ilk günlerde madencilik bitcoinlerinden 1.1 milyon BTC’ye sahip olduğunu iddia eden bir güvendi. Mevduat ve keşifle dolu iki yıllık dava boyunca hakim, Wright’tan birkaç kez bir liste hazırlamasını istedi. Liste Perşembe günü gönderilen, dava ve cryptocurrency dedektifleri zaten adresleri ve blokları tetkik ettikleri sırada açılan üçüncü listesidir.

Cuma günü yazılan ve listeyi ayrıntılı olarak inceleyen bir Reddit yazısı , “Üç listenin tamamı, Wright’ın anahtarlara erişilemediğini doğruladığında, son zamanlarda bloklar harcadı” diye açıklıyor . Redditor, ilk listeden (CW listesi) ve ‘Gölgelendiriciler listesi’ adı verilen başka bir adres grubundan sonra yargıç Wright’a mahkemeye daha iyi bir liste vermesi için bir şans daha verdiğini kaydeder.

Bu, ‘bağlı kurye’ teorisine yol açtı ve iddiaya göre kurye Wright’a gerekli bilgileri verdi. Reddit kullanıcısı ayrıca ‘DK liste’ adlı bir liste var belirtiyor. “Dört listenin hiçbiri (Shadder’ın Listesi, CW listesi, DK listesi, CSW listesi) Satoshi tarafından çıkarılmış ve harcanmış iyi bilinen blokları içermiyor, blok 9 dahil. Kişi ayrıca şunları söyledi:

Esasen, Redditor ve davayı izleyen diğer kripto taraftarları , Craig Wright’ın en son adresinin ve blok gönderiminin başka bir sahtelik olduğuna inanıyorlar. dedi.

Yorum Yap