Craig Wright Bitcoin Adreslerinin Listesini Mahkemeye Sundu

21 Mayıs 2020'de, Satoshi Nakamoto olduğunu iddia eden ünlü Craig Wright, mahkemeye bir blok ve bitcoin adresi listesi sundu.

Süregelen Kleiman ve Wright davası bir kez daha ısınıyor. Craig Wright 21 Mayıs’ta meşhur Tulip Trust (lar) a ait olduğu iddia edilen bir liste sundu. Kleiman arazisi, özellikle Ira Kleiman, şimdi merhum David Kleiman’ı temsil ediyor . ‘Dave’ olarak da bilinen Kleiman, bazılarının Satoshi Nakamoto takma adıyla çalışan sahte bir grubun üyesi olabileceğine inandıkları bir güvenlik araştırmacısıydı.

Ira Kleiman’a göre , kardeşi David’in mirası, Avustralyalı yerli Craig Wright ile çok yıllı bir ortaklık sırasında manipüle edildi. Tulip Trust, ilk günlerde madencilik bitcoinlerinden 1.1 milyon BTC’ye sahip olduğunu iddia eden bir güvendi. Mevduat ve keşifle dolu iki yıllık dava boyunca hakim, Wright’tan birkaç kez bir liste hazırlamasını istedi. Liste Perşembe günü gönderilen, dava ve cryptocurrency dedektifleri zaten adresleri ve blokları tetkik ettikleri sırada açılan üçüncü listesidir.

Cuma günü yazılan ve listeyi ayrıntılı olarak inceleyen bir Reddit yazısı , “Üç listenin tamamı, Wright’ın anahtarlara erişilemediğini doğruladığında, son zamanlarda bloklar harcadı” diye açıklıyor . Redditor, ilk listeden (CW listesi) ve ‘Gölgelendiriciler listesi’ adı verilen başka bir adres grubundan sonra yargıç Wright’a mahkemeye daha iyi bir liste vermesi için bir şans daha verdiğini kaydeder.

Bu, ‘bağlı kurye’ teorisine yol açtı ve iddiaya göre kurye Wright’a gerekli bilgileri verdi. Reddit kullanıcısı ayrıca ‘DK liste’ adlı bir liste var belirtiyor. “Dört listenin hiçbiri (Shadder’ın Listesi, CW listesi, DK listesi, CSW listesi) Satoshi tarafından çıkarılmış ve harcanmış iyi bilinen blokları içermiyor, blok 9 dahil. Kişi ayrıca şunları söyledi:

Esasen, Redditor ve davayı izleyen diğer kripto taraftarları , Craig Wright’ın en son adresinin ve blok gönderiminin başka bir sahtelik olduğuna inanıyorlar. dedi.

Kripto Haberleri için Abone Ol

Bitcoin haberleri, Altcoin, Blockchain ve son dakika güncel haberler'e abone olun!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin

Son Eklenen Haberler

Okex’den 15 Usdt Kazandıran Kampanya Okex Kayıt Ol...

0
24 Ağustos günü duyurduğumuz OKEx kampanyamızda ilk aşama geride kaldı arkadaşlar. İlk 10 gün boyunca tüm şartları eksiksiz yerine getiren kişilerin ödülleri de sırasıyla...

OKEX Kullanım Rehberi