Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

Craig Wright’ın Karısının Gizemli Birikimi

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
 Craig Wright’ın Karısının Gizemli Birikimi
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı

Craig Wright‘ın karısı Ramona Watts’tan kaynaklanan bir birikim, Bitcoin’in yıllarca kendinden ilan edilen ‘kripto para mucidi’ ile evlendikten sonra nasıl çalıştığını anlamadığını gösteriyor.

Son zamanlarda, ünlü Kleiman / Wright milyar dolarlık davadaki Gavin Andresen ifadesi hakkında bilgi verdi. Şu anda ölen Dave Kleiman’ın kardeşi Ira Kleiman, Craig Wright‘a 14 Şubat 2018’deki orijinal dosyalama sırasında Dave’in 5.1 milyar dolar değerinde görünen bitcoin varlıklarını manipüle ettiği iddia ettiği için dava açtı.

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

Kleiman’ın suçlamalarında, “Nisan 2013’te Bitcoin’in ana akıma girmesinden sadece aylar önce Dave, MRSA ile uzun bir savaştan sonra öldü” dedi. “Ölümü sırasında, ailesindeki hiç kimse Bitcoin yaratmaya ne kadar dahil olduğunu bilmiyordu. Ayrıca, inanılmaz miktarda bitcoin olan Craig ile birlikte biriktiğinin farkında değildiler. Dave’in ailesinin ve arkadaşlarının bunun farkında olmadığının bilincinde olan Craig, Dave’in mülklerine karşı Dave’in bitcoinlerini ve Bitcoin teknolojisiyle ilişkili belirli fikri mülkiyet haklarını ele geçirmek için bir plan yaptı. ”

Orijinal mahkeme kararına şunlar eklendi: Bu planın bir parçası olarak Craig, Dave’in varlıklarını Craig’e ve / veya onun tarafından kontrol edilen şirketlere devrettiği iddia edilen bir dizi sözleşme imzaladı. Craig bu sözleşmeleri destekledi ve Dave’in bu sözleşmelere imza atmasını sağladı.

19 Mart 2020’de Craig Wright’ın karısı Ramona Watts ile bir başka ifade daha kaydedildi. Ancak, ifadesi 27 Haziran 2020’ye kadar tamamen mühürlendi ve şimdi halka açık olarak görüntülenebilir .

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yazı İçi Benzer Yazı Altı Reklam Alanı
Yorum Yap