Craig Wright’ın Karısının Gizemli Birikimi

Craig Wright‘ın karısı Ramona Watts’tan kaynaklanan bir birikim, Bitcoin’in yıllarca kendinden ilan edilen ‘kripto para mucidi’ ile evlendikten sonra nasıl çalıştığını anlamadığını gösteriyor.

Son zamanlarda, ünlü Kleiman / Wright milyar dolarlık davadaki Gavin Andresen ifadesi hakkında bilgi verdi. Şu anda ölen Dave Kleiman’ın kardeşi Ira Kleiman, Craig Wright‘a 14 Şubat 2018’deki orijinal dosyalama sırasında Dave’in 5.1 milyar dolar değerinde görünen bitcoin varlıklarını manipüle ettiği iddia ettiği için dava açtı.

Kleiman’ın suçlamalarında, “Nisan 2013’te Bitcoin’in ana akıma girmesinden sadece aylar önce Dave, MRSA ile uzun bir savaştan sonra öldü” dedi. “Ölümü sırasında, ailesindeki hiç kimse Bitcoin yaratmaya ne kadar dahil olduğunu bilmiyordu. Ayrıca, inanılmaz miktarda bitcoin olan Craig ile birlikte biriktiğinin farkında değildiler. Dave’in ailesinin ve arkadaşlarının bunun farkında olmadığının bilincinde olan Craig, Dave’in mülklerine karşı Dave’in bitcoinlerini ve Bitcoin teknolojisiyle ilişkili belirli fikri mülkiyet haklarını ele geçirmek için bir plan yaptı. ”

Orijinal mahkeme kararına şunlar eklendi: Bu planın bir parçası olarak Craig, Dave’in varlıklarını Craig’e ve / veya onun tarafından kontrol edilen şirketlere devrettiği iddia edilen bir dizi sözleşme imzaladı. Craig bu sözleşmeleri destekledi ve Dave’in bu sözleşmelere imza atmasını sağladı.

19 Mart 2020’de Craig Wright’ın karısı Ramona Watts ile bir başka ifade daha kaydedildi. Ancak, ifadesi 27 Haziran 2020’ye kadar tamamen mühürlendi ve şimdi halka açık olarak görüntülenebilir .

Kripto Haberleri için Abone Ol

Bitcoin haberleri, Altcoin, Blockchain ve son dakika güncel haberler'e abone olun!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin

Son Eklenen Haberler

Okex’den 15 Usdt Kazandıran Kampanya Okex Kayıt Ol...

0
24 Ağustos günü duyurduğumuz OKEx kampanyamızda ilk aşama geride kaldı arkadaşlar. İlk 10 gün boyunca tüm şartları eksiksiz yerine getiren kişilerin ödülleri de sırasıyla...

OKEX Kullanım Rehberi