Crossexchange’den Kri̇pto Para Nasıl Alınır?

 Crossexchange’den Kri̇pto Para Nasıl Alınır?

Crossexchange‘de üyeler cüzdanlarında xex coin tutarak borsa kazanc’ının %80 i kadar günlük kar payı dağıtan Azerbaycan in ilk resmi kripto para borsasidir. Platformda kripto para birimi satın almak oldukça basittir.

Öncelikle bir crossexchange hesabına kaydolmaniz ardindan kimlik doğrulama aşamalarıni tamamlamanız gerekir sahtecilik ve kara para aklama gibi olayların önüne geçmek ve üyelerin daha güvenli bir şekilde hizmet alabilmeleri adına bu tür belgelerin istenmesi gayet normal olup bir sakinca görülmemektedir aksi takdirde ikinci şahısların eline geçen hesaplar gerçek kişi ve tüzel kişilerin kayıt oldukları hesaplarda doğru bilgileri ibraz etmedikleri takdirde hesapta bir işlem yapamazlar.

Bu size bir banka hesabında USD, EURO gibi yerel para biriminizi Bitcoin’e veya desteklenen herhangi bir kripto para birimine dönüştürmek ve bitcoininizi depolamak için bir yer ve oldukça kolay ödeme yöntemleri sağlayacaktır. Kredi karti veya banka kartları ile kolayca alım-satım işlemleri yapabilirsiniz.

Geçtiğimiz aylarda fintech ana sponsorluğunda katılmış olduğu fintech zirvesinde bir çok banka ve kuruluşların ilgi odağı olmuştur. Ağustos 2018 da yeni bir yol haritası çizerek ilk olarak Türkiye de resmi borsa olarak alım satım işlemlerini gerçekleştirilmesi için lisans almıştır. Henüz borsanIn açılması ile ilgili resmi tarih belirlenmemiş olsa da bir çok alanda hızla iyileştirme çalışmaları sürmektedir

Blokchain odaklı bir çok yenilik ve devamlı olarak yapılan çalışmalar neticesinde daha büyük ve hacimli bir pazar için Kore’de rmt Real money trade sistemini başlatmıstır. Rmt kısaca aracı kurum olmaksızın insanları ve şirketlerin kendi aralarında alışveriş yapabilirliği daha güvenli bir sistem kurmuştur.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

Yorum Yap