Crypto Anaytics Firma Santimenti, Litecoin (LTC) Balinalarının 2021’in Başından Bu Yana En Yüksek Seviyede İşlem Yaptığını Söyledi

 Crypto Anaytics Firma Santimenti, Litecoin (LTC) Balinalarının 2021’in Başından Bu Yana En Yüksek Seviyede İşlem Yaptığını Söyledi

Blockchain analitik firması Santiment, Litecoin’in en büyük sahiplerinin LTC’yi neredeyse bir yılda görülmeyen seviyelerde taşımaya başladığını söyledi.

Santiment, 14 Nisan’da 100.000 doları aşan LTC işlemlerinin, kripto piyasalarında oynaklığın patladığı 2021 Mayıs’ından bu yana en yüksek noktasında olduğunu söylüyor.

“Litecoin’in en önemli paydaşları, haftanın başında fiyatının dibine yakın gerçekleşen devasa işlemlerle geçen hafta oldukça meşguldü. 100.000 $+ değerinde 5.508 LTC işlemi, 11 ayın en yüksek toplamıydı.”

Kaynak: Santiment/Twitter

Litecoin şu anda 111$ olarak fiyatlandırılmış ve tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 410$’dan %72’nin üzerinde bir düşüş yaşadı.

Analitik firması Bitcoin’e (BTC) bakmak diyor sosyal medya yükseliş hissi ile aydınlanırken, zincir içi veriler piyasa katılımcılarının henüz dipte olduğuna dair bahse girmediğini gösteriyor.

“Her şeyi özetlediğimizde, aşağıdaki kalabalık hissini temsil ediyor gibi görünüyor: Altta ne olursa olsun inandırıcı değil. İnsanlar, şaşırtıcı bir şekilde, yükseliş vakalarıyla ilgili herhangi bir şeye girmek için paralarını taahhüt etmiyorlar. Yükseliş görüşmeleri var, ancak zincirde eylemler görmüyoruz.

Bunun iyi bir işaret olduğuna inanıyoruz. Zincir üzerindeki verilere güveniyoruz. Ancak hala olumlu haberlerin toplam miktarı biraz endişe verici. Çok yüksek beklentiler.

Bir dalışa daha ihtiyacımız olabilir. Ancak en son gördüğümüz kısa vadeli metrikler için – biraz daha yükseğe çıkmamız için iyi bir şans.”

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Doğrudan gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp
En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/Elnur/Natalia Siiatovskaia
Yorum Yap