Crypto Exchange Coinbase, LUNA Crash’in Ardından TerraUSD (UST) ve Wrapped Terra (WLUNA) Alım Satım Durdurmalarını Duyurdu

 Crypto Exchange Coinbase, LUNA Crash’in Ardından TerraUSD (UST) ve Wrapped Terra (WLUNA) Alım Satım Durdurmalarını Duyurdu

Kripto borsası devi Coinbase, platformun tüm seviyelerinde TerraUSD (UST) ve Wrapped Luna (WLUNA) ticaretini askıya alma planlarını duyuruyor.

Coinbase Assets kısa süre önce duyuru Twitter’da, Terra (LUNA) ekosistemindeki aşırı oynaklık ışığında, UST ve WLUNA ticaretinin iki hafta içinde askıya alınacağını duyurdu.

Terra ekosistem varlıkları UST ve LUNA’yı içeren son volatilite ışığında Coinbase, 27 Mayıs 2022’de UST ve WLUNA’da alım satım işlemlerini ET 12:00 ET’de veya 27 Mayıs 2022’de askıya alacak. https://t.co/Zkd27RUMRoCoinbase Pro ve Coinbase Exchange.

— Coinbase Varlıkları (@CoinbaseAssets) 13 Mayıs 2022

ayrıca madeni para tabanı garanti eder müşterilerin askıya alma işlemleri, kullanıcıların halihazırda cüzdanlarında bulunan UST ve WLUNA’ya erişim yeteneklerini etkilemeyecektir.

“Ticari askıya alma, müşterilerin alım satım askıya alındıktan sonra para yatırma ve çekme işlevleri için açık kalacak olan UST & WLUNA cüzdanlarına erişimini etkilemeyecek…

UST & WLUNA ile ilgili gelişmeleri izlemeye ve daha fazla bilgi edindikçe müşterilerimizi güncellemeye devam edeceğiz.”

TerraUSD, ABD doları (USD) ile 1:1 fiyat sabitini korumak için tasarlanmış LUNA tabanlı bir stabilcoindir. UST bu hafta sert bir düşüş yaşadı ve şu anda 1 dolarlık sabit fiyatından %89 düşüşle 0.11 dolardan işlem görüyor. UST’nin beklenmedik çöküşü Terra’yı da beraberinde getirdi ve geçen hafta blok zincirini %99’un üzerinde düşürdü. Sarılmış LUNA jetonu Terra ile 1: 1 sabit tutmak için tasarlanmıştır ve sonuç olarak da çöktü.

Geçen hafta piyasa değerine göre ilk on kripto arasında yer alan Terra, şimdi ilk 100’den düştü.

Coinbase iki hafta içinde LUNA ticaretini askıya almaya hazırlanırken Binance askıya alındı LUNA ve UST, bugün erken saatlerde Binance USD (BUSD) ile ticaret yapıyor, sadece devam et günün ilerleyen saatlerinde ticaret çifti. Binance kullanıcıları LUNA ve UST’yi BUSD ile takas edebilmelerine rağmen, Tether (USDT) ile alım satım askıya alındı platformda.

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Doğrudan gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp
En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/Catalyst LabsSon dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

Yorum Yap