Crypto Exchange Giant Coinbase, Dört DeFi Tokeni Dahil, Az Bilinen Altı Altcoin için Saklama Desteği Sunuyor

 Crypto Exchange Giant Coinbase, Dört DeFi Tokeni Dahil, Az Bilinen Altı Altcoin için Saklama Desteği Sunuyor

Coinbase, saklama hizmetleri desteğini dört merkezi olmayan finans (DeFi) jetonu da dahil olmak üzere yarım düzine altcoine genişleterek kripto ayak izini genişletmeye devam ediyor.

Yeni bir duyuruda, ABD merkezli kripto para borsası diyor Coinbase Custody soğuk depolama güveninin bir parçası olan 200’den fazla varlık listesine altı yeni kripto para birimi ekliyor.

Coinbase Custody artık para yatırma ve çekme işlemlerini destekliyor $BFC$C98, $DODO, $MTL, $PROM ve $REEF
Detaylar burada mı? https://t.co/HtybLZye3z pic.twitter.com/ZnmLXncD9N

— Coinbase Varlıkları (@CoinbaseAssets) 28 Nisan 2022

Coinbase Gözetim, bir gözetimdir hizmet büyük para ile kurumsal yatırımcılar için. New York Eyaletinde kiralanmıştır ve müşterilere büyük miktarlarda kripto para depolamak için oldukça güvenli bir yol sağlamak üzere tasarlanmıştır.

Coinbase’den ilk onay alan, kendisini dünyanın ilk blok zinciri ara yazılımı, Kusama (KSM) üzerine kurulu bir DeFi protokolü olarak faturalandıran Bifrost’tur (BFC). Platform, mühendislerin birden fazla blok zincirinin üzerine kolayca inşa etmelerine ve çeşitli protokollerin en iyi özelliklerini birleştirmelerine izin vermeyi amaçlamaktadır. Açık kaynaklı, merkezi olmayan Biport Cüzdanı geçen Kasım ayında yayına girdi.

Bifrost bir gecede haftalık en düşük 0.13$’dan 0.15$’ın üzerine çıktı, ancak o zamandan beri BFC ile düzeltildi ve şimdi %4.63 arttı ve 0.14$ olarak fiyatlandı.

Sırada, kullanıcıların takas edebileceği, bahis oynayabileceği, ödünç alabileceği, ödünç verebileceği ve kripto ödülleri kazanabileceği, kendi kendini tanımlayan bir “hepsi bir arada” DeFi platformu olan Ethereum tabanlı Coin98 (C98) var.

Coin98 şu anda %2,41 arttı ve 1,32$’dan işlem görüyor.

Coinbase soğuk cüzdan listesine ayrıca Web 3.0 için tasarlanmış çok zincirli, likidite sağlayan DeFi değişimi DODO (DODO) da katılıyor. Kullanıcılar, kendi tokenlerini basabilir, likidite havuzları oluşturabilir ve aynı zamanda değiştirilemez tokenlerini (NFT’ler) parçalara ayırabilir.

Yazma sırasında, DODO %1,33 düştü ve 0,35 dolar değerinde.

Ayrıca Coinbase Gözetim listesine eklenen Reef Finance (REEF), DeFi, takas edilemeyen tokenler ve oyun kullanıcılarına hitap ediyor. Topluluk tarafından yönetilen proje, Ethereum Sanal Makinesi (EVM) ile olduğu kadar zincirler arası uyumludur.

Reef Finance, geçtiğimiz ay dalgalı bir aşağı yönlü fiyat hareketi yaşadı ve şu anda REEF, jeton başına 0,008$’lık bir gidiş oranıyla %1,59 oranında kırmızıda.

Ayrıca, kripto ödemelerini ana akıma getirmek için tasarlanmış bir başka Ethereum tabanlı altcoin projesi olan Metal (MTL) de başı çekiyor. Metal Pay cüzdan uygulaması, insanların kripto para birimleri satın almasına, satmasına ve takas etmesine ve ayrıca tanıdıklarına sermaye göndermesine olanak tanır.

Şu anda Metal yaklaşık %3 arttı ve 2.64$’dan el değiştiriyor.

Listede sonuncusu, açık kaynak kodlu Prometeus’tur (PROM). kullanıcıların verilerinden para kazanmalarını sağlarken ifade özgürlüğüne öncelik verir.

Prometeus, gün için %1.91 düştü ve 8.19$’da fiyatlandı, ancak Salı günkü ayın en düşük seviyesi olan 7.66$’dan %6.9 yükseldi.

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Doğrudan gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp
En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/klyaksunSon dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

Yorum Yap